"Останній москаль" Ігор Скрипко розказав про складний характер свого персонажа

"Останній москаль" Ігор Скрипко розказав про складний  характер свого персонажа

Уже зовсім скоро на "1+1" стартує файна патріотична комедія "Останній москаль" про московського мажора Валеру

Поделиться:

Уже 14 квітня о 21:00 на "1+1" стартує файна патріотична комедія "Останній москаль" про московського мажора Валеру, який через проблеми свого батька втік зі столиці до глухого закарпатського села. Пихатого російського родича у серіалі виробництва 1+1 продакшн зіграв 23-річний російський актор Ігор Скрипко.

Учора він завітав до нас на відеозустріч і розповів, чому жодного разу не пошкодував про те, що погодився зніматися в українській комедії.

По перше, його глибоко зацікавив образ москаля Валєри - яскравого представника золотої молоді.

"У свої двадцять із гаком років цей вередливий хлопець бачив усе. Він нахабний грубіян, який все собі дозволяє. Він не знає справжнього життя, справжнього кохання, справжньої дружби. Тому що бачить усе крізь призму грошей. До того ж, не своїх, а татових. Він не дурний – розумний, просто його завжди всюди прилаштовували. Його влаштували до престижного вишу, йому купили корвет, йому дали золоту карту, - у нього все є. Він дуже тугий щодо змін, принциповий у якомусь сенсі. Його цинізм – безмежний. Він – така собі жертва сучасності, яка врешті змінюється", - розповів Скрипко і зінався, що відшукав у характері цього персонажа і власні риси. Так, він не приховує, що часом, як і москаль Валера буває зверхнім.  

"Мені іноді (наголошую, іноді!) теж властива зарозуміла поведінка. Правда, буває. Ну завжди ж у героєві знаходиш щось своє. Я не вважаю, себе якимось великим актором і думаю, що схожість із персонажем, хороший настрій а ще фарт у день проб допомогли  пройти кастинг. Мені надзвичайно пощастило", - тішився Скрипко.

Основна частина знімань "Останнього москаля" відбувалася у заповіднику "Пирогово", однак творча група разом із акторським складом побувала і в Івано-Франківську та мальовничих Карпатах.

"Я вперше був не тільки в Карпатах, я вперше був в Україні. І можу сказати, що Карпати – це космос! Там дуже красиві місця! Я нечасто перетинався з місцевими мешканцями, за винятком знімання масових сцен. Але вважаю, коли приїжджаєш на чужу територію, треба дотримуватися тамтешніх законів. Наприклад, вивчити хоча б п'ять слів українською мовою. Я вивчив. Та й взагалі до кінця проекту я почав розмовляти українською (сміється). Коли ми ходили обідати, я завжди казав "смачного", - згадав російський актор.

Які ще слова українською знає "Останній москаль"?  За що Ігор Скрипко цінує Юрія Горбунова? Чому новому навчився під час зйомок комедії? Дивіться у відео онлайн:

Дізнайся усе про файну патріотичну комедію за посиланням: http://moskal.1plus1.ua/