Ovva.tv запустив мобільні додатки для iPhone та Android

Ovva.tv запустив мобільні додатки для iPhone та Android

Ovva.tv запустив мобільні додатки для iPhone та Android

Поделиться:

Сьогодні сервіс онлайн відео дистрибуції запустив безкоштовні додатки для iPhone та Android. Завдяки чому відеоконтент 1+1 media та партнерів групи став ще більш доступним, простим і набагато зручнішим у використанні.

Завантажуючи додаток в Apple Store ( підтримується на пристроях починаючи з версії iOS 7.1.2) та Google Play Market ( починаючи з версії 4.3), користувач зможе абсолютно безкоштовно отримати доступ 24/7 до кращого відеоконтенту, а також онлайн трансляції національних каналів 1+1, 2+2, ТЕТ.

До уваги користувачів представлені: українські та зарубіжні серіали, реаліті-проекти, новини України та світу, трансляції спортивних матчів, геймерські турніри, прес-конференції і не тільки. Дивіться найкращі українські телесеріали де завгодно і коли завгодно: «Останній москаль», «Віталька», «Свати», «Слуга народу», «Хазяйка», «Матусі», «Родичі», а також найбільш рейтингові шоу: «Голос країни», «Міняю жінку», «Вечірній Київ», «На ножах» та інші.

Завдяки швидкому пошуку та зрозумілій категоризації контенту: новини, гумор, шоу, серіали – мобільний додаток ovva.tv буде зручним у використанні кожному.

Важливо відзначити і високу якість відеоконтенту – більша його частина представлена в форматі HD. Відеосервіс ovva.tv зібрав кращі проекти українського виробництва, які доступні користувачам безкоштовно і без реєстрації.

Новости по теме