Перший ефір "Голосу країни": Лорак упала до ніг учасника, а Лазарєв пустився в танок

Перший ефір "Голосу країни": Лорак упала до ніг учасника, а Лазарєв пустився в танок

Відбулася прем'єра довгоочікуваного четвертого сезону "Голосу країни. Перезавантаження"

Поделиться:

"Перезавантаження" розпочато. Нарешті, відбулася прем'єра довгоочікуваного четвертого сезону "Голосу країни". Тисячі подали заявки на участь в грандіозному вокальному шоу каналу "1+1", але тільки найкращі отримали шанс потрапити на "сліпі прослуховування".

У новому сезоні "Голос країни" на глядачів та учасників чекали нова сцена, декорації, освітлення та надвисокі критерії відбору голосів з боку нових зіркових тренерів – Ані Лорак, Тамари Гвердцителі, Сергія Лазарєва та Святослава Вакарчука. А після виступу за лаштунками кожного учасника чекала нова ведуча, чарівна Ольга Фреймут. Вона разом із групою підтримки конкурсантів вболівала за кожного з них.

Кожен з учасників міг завоювати прихильність тренерів лише за допомогою свого сильного та унікального голосу. Адже тренери не могли бачити, хто стоїть на сцені. В свою чергу, зірковим наставникам також було непросто – вже з перших хвилин між ними розгорнулася справжня боротьба за найсильніших учасників. Щоб переманити кращого вокаліста в свою команду, зірки вдавалися до різноманітних хитрощів.

Першим на сцену четвертого сезону "Голосу країни" вийшов 24-річний Марлен Карімов, уродженець Узбекистану. З перших нот він захопив тренерів і глядачів своїм голосом. До нього відразу повернулися аж три тренери, але заманити його у свою команду змогла тільки Ані Лорак. Вона першою повернулася до Марлена, а потім вибігла на сцену і просто впала йому до ніг.

"Я йшла за покликом серця, не контролюючи своє тіло, бо це звучало божественно. Цей голос був сповнений любов'ю і пристрастю. У вас він просто лився, і все це виявляється приховувалося за такою зовнішністю. І ця посмішка ваша… Я думаю, ви народжений, щоб стояти на цій сцені", - зізналася співачка.

Марлен підтвердив свій вибір тренера не менш пристрасно: "Я люблю Ані Лорак".

До кінця програми Лорак поповнила свою команду ще трьома вокалістами. Ними стали 20-річна Асмік Широян з Дніпропетровська, прихильниця українського народного співу 26-річна Маша Горобцова з Харківщини та 19-річна Аліна Панькова з Кіровоградщини.

Сергію Лазарєву вдалося залучити до своєї команди двох прекрасних вокалісток. 18-річна Ольга Мельник підкорила серце Сергія з перших нот своїм драйвом. Сингл "Желтые ботинки" у її виконанні просто підірвав зал. До дівчини повернулися відразу три крісла – Лазарєва, Вакарчука та Гвердцителі, тому розпочалася справжня боротьба за учасницю.

Сергій Лазарєв не зміг всидіти на місці. Він вибіг на сцену, почав підспівувати Олі й танцювати разом з нею: "Все було сказано в моїх очах, я зрозумів з перших нот, що це буде. Я не знаю, що тобі сказати, бо в мне в голові стільки думок. Знаю тільки одне, що ти повинна бути в моїй команді. Коли ти співала, ти співала мені, я співав тобі - і це було об'єднання". Ольга обрала Лазарєва своїм тренером.

Згодом в команду Лазарєва потрапила і 22-річна Ганна Корсун, яка виконала пісню "Помоги мне". Хоч дівчина за спеціальністю і радіофізик, своїм артистизмом вона змусила обернутися до себе відразу три тренерські крісла.

Після двох виступів відразу трьох учасників взяла до своєї команди Тамара Гвердцителі. 25-річна рок-вокалістка з Києва Оля Жмуріна змусила повернутися до неї всі чотири тренерські крісла.

"Ви дійсно дуже талановита співачка, і вас уже багато чому навчили. Я дійсно чекала почути ось такий спів на цьому проекті", – зізналася Гвердцителі.

На що учасниця відповіла: "Я дуже люблю вас Тамара. В мене просто немає слів описати те, якби я хотіла бути схожою на вас. Я прагну навчитися тому, що вмієте ви".

Наступний вибір Тамари зупинився на братах близнюках Юрію і Анатолію Дорошенках з Черкащини. Учасники підкорили зіркового тренера і напевно всіх дівчат в залі своєю простодушністю, чарівністю, позитивом і харизмою. Тамара Гвердцителі відразу запросили хлопців до себе в Грузію.

"Вони можуть підкорити серця і аудиторію своєю теплотою. Я б їх взяла у своє шоу!", - сказала вона.

Натомість Святослав Вакарчук за всю програму так і не відкрив рахунок учасників своєї команди. Можливо, він наздожене своїх колег у наступному ефірі.

Також на нашому сайті стартував спецпроект "Голос.Backstage". Під час ефіру на нашому сайті будуть з'являтися ексклюзивні відеорепортажі з-за лаштунків. З цих сюжетів ви дізнаєтеся, як себе поводили учасники, коли на них не була спрямована увага зіркових тренерів та нашої чарівної ведучої.

Дивіться ПОВНИЙ ВИПУСК "ГОЛОСУ КРАЇНИ. ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ"

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю