UA RU

Підтримай ведучих "1+1" у народному рейтингу найвпливовіших українців від журналу "Фокус"

Наші глядачі знайдуть у списку чимало облич каналу

Загальнонаціональний тижневик "Фокус" не зраджує традиціям: відсьогодні у продажі спецвипуск, що містить щорічний рейтинг найвпливовіших українців. Утім, це ще не все, чим журнал вирішив потішити читачів на завершення року. Цього разу буде створено й альтернативну десятку , складену за результатами народного голосування в Інтернеті.

Попри те, що рейтинг найвпливовіших українців виходить у "Фокусі" щороку, починаючи аж з 2007, народне голосування у мережі запроваджується вперше. Його межі, у порівнянні з друкованою версією, дещо розширені, адже до списку входять не лише політики й бізнесмени, а також громадські активісти, блогери, письменники,  музиканти й телеведучі.  Наші глядачі знайдуть у списку чимало облич каналу "1+1": Аллу Мазур, Наталю Мосейчук, Ольгу Фреймут,  Соломію Вітвіцьку, Катю Осадчу та Володимира Зеленського. Кожен з них  проживав цей надскладний для країни час разом із вами: хтось намагався максимально об'єктивно доносити важливу інформацію, хтось  ставив питання, які були лакмусом для наших політиків і громадських діячів, а хтось просто намагався показати все, що відбувається, крізь призму гострого викривального гумору. 

Щоб проголосувати, варто тільки зайти на сторінку рейтингу -  http://focus.ua/ratings/321613/ – та відмітити фотографії найвпливовіших, на вашу думку, громадян України.  Народне голосування  триватиме до 24 грудня включно.  Поспішай зробити свій вибір! 

Новости по теме
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю