UA RU

Скліфосовський, 45 і 46 серії. Брагін планує чергову авантюру заради життя

Батьки Руслана марно намагаються перевести сина в іншу лікарню, але скрізь отримують відмову й підтвердження, що хлопець мертвий.

Дивіться серіал "Скліфосовський" на каналі 1+1.

Середа, 21 серпня

Початок - 20:15

45 серія

Батьки Руслана марно намагаються перевести сина в іншу лікарню, але скрізь отримують відмову й підтвердження, що хлопець мертвий. А Міті різко стає гірше - без операції йому лишаються лічені години. Брагін у відчаї хоче зробити пересадку серця потай, але Зименська навідріз відмовляється дати добро на авантюру. В останній момент батьки Руслана дають згоду на трансплантацію... Пастухова чекає страшна новина: у Юльки підозра на рідкісну смертельну хворобу, з якою дитина не доживе і до чотирьох  років. До підтвердження діагнозу він приймає рішення тримати все в таємниці від Поліни...

 46 серія

Аналізи Юльки не дають відповіді, потрібне повторне обстеження. Пастухов не знаходить собі місця, але й далі приховує правду від Поліни. Спересердя він ділиться з Брагіним, що не хоче тягнути на собі безнадійно хвору чужу дитину. Нові пацієнти хірургії - жертви нацистських розбірок. Серед постраждалих "фашистів" і Сава - брат Юлі, дівчини Салама. Ледве глянувши на нього, Салам розуміє, чому Юля не хотіла знайомити його зі своєю сім'єю.

Новости по теме
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю