Стала відома дата прем’єри продовження серіалу «Плут»

Новий сезон Плут: дата прем'єри

Коли вийде новий сезон серіалу Плут: стала відома дата прем'єри.

Поделиться:

28 листопада о 20:00 на телеканалі 2+2 відбудеться прем’єра другого сезону гостросюжетного серіалу «Плут» про кмітливого й наполегливого відчайдуха на прізвисько Плут, який провертає зухвалу авантюру і влаштовується до поліції під ім’ям свого загиблого друга.

Плут

Переглянути анонс сезону можна за посиланням.

Після подій першого сезону Плут ризикує бути викритим у поліції, тому вирішує «залягти на дно». Несподівано він отримує шанс вкотре розпочати життя з чистого аркуша – тіньовий бізнесмен Кузін запрошує Плута до Лондона, де на нього чекають великі гроші й нові можливості. Але повномасштабна війна вносить свої корективи… Плут залишається в Україні, щоб допомогти коханій Олені вибратися з окупованої території. Відправившись на порятунок близької людини, він знову гратиме не за правилами й випробовуватиме долю. Втім цього разу Плуту доведеться визначитися, хто він насправді – авантюрист, який балансує між добром і злом, чи борець за справедливість.  

Плут

У ролях: Андрій Клименков, Світлана Гордієнко, Роман Соболевський, Маріанна Дружинець, Артем Мяус, Юрій Вихованець, Володимир Шпудейко, Володимир Абазопуло, Анатолій Гнатюк та ін.

Плут

«Усе, що відбувається з нами після повномасштабного вторгнення, привело кожного до своєї трансформації. Трансформацію переживає і Плут. «Найпривабливіше», що сталося за цей час – кожен скинув маску! Яким став Плут? Його очі в другому сезоні обов’язково дадуть вам відповідь. Мабуть, почати робити все через Любов мало би бути для нього єдиним правильним рішенням», – розповідає Андрій Клименков, виконавець головної ролі.

Плут

У другому сезоні стрічки до акторського складу приєдналася Вероніка Мішаєва-Яковлєва. Її героїня Яничка – слідча карного розшуку з Польщі.

«Польською я не володію, але досліджувала її під час проєкту. Вона мене вабить. Ще в університеті відкрила для себе вистави польського театру, мене захоплювали роботи Кшиштофа Варліковського. Польські фільми «Катинь», «Холодна війна». Іноді дорогою з репетицій придумувала собі персонажів й тренувала різні акценти, польська припала до душі найбільше. Перед пробами і зйомками в «Плуті» я дивилася все, що є в Ютубі польською: новини, музику, викладання мови», – розповідає акторка про підготовку до ролі.

Плут

У продовженні серіалу «Плут» глядачі побачать 16 серій.

Гостросюжетний детектив «Плут-2» на замовлення телеканалу 2+2 знімала продакшн-студія SFERA FILM. Зйомки проходили у Києві та області. Режисер: Олександр Ітигілов.  

Новости по теме