Світське життя: Марія Яремчук вийшла на червоний килим відразу після операції

Марія Яремчук дала інтерв'ю програмі Світське життя. І стало зрозуміло, що українська зірка воліє одужувати на світських заходах.
Марія Яремчук дала інтерв'ю програмі Світське життя. І стало зрозуміло, що українська зірка воліє одужувати на світських заходах.
Українська співачка поїхала на концерт майже з лікарні. Вона не зважала навіть на заборону лікаря. Чому саме – читай в інтерв'ю.
Маріє, з лікарняного ліжка – на червоний хідник! Одразу після того, як тобі вирізали апендицит, ти прийшла на премію. Лікарі тебе попереджали, що ходити майже голяка після операції не дуже корисно для здоров'я?
– Звісно. Лікар взагалі був трохи шокований моєю жагою ходити, бігати і їсти. Я постійно думала після наркозу про котлетки. Кажуть, що потрібно трошки полежати, але я вважаю, що ті, хто позитивно думають, мають більше шансів швидко одужати.
Не радять лікарі бігати, займатися фізичними навантаженнями, багато ходити. Але ти не з тих, хто дослухається?
– Так, важко працювати діафрагмою, коли співаєш, і сміятись боляче. Доводиться триматись за живіт. Але ми поїдемо скоро в Чернівці на День народження тата. Будемо співати там.
Тебе немає серед номінантів на музичну премію. За кого ти вболіваєш?
– Мені дуже подобаються мої досвідчені колеги Тіна Кароль та Світлана Лобода. Думаю, що буде потужне шоу, а хто виграє... Не я цього разу, це точно.
Дивись відео: Марія Яремчук в програмі Світське життя: