Телеканал 1+1 обурений погрозами з боку владики Павла

Телеканал 1+1 обурений погрозами з боку владики Павла

З'явилося відео-звернення, в якому він звертається до журналістів телеканалів 1+1 та 2+2.

Поделиться:

У вівторок 15 вересня на сайті Києво-Печерської Лаври з'явилося відео-звернення її настоятеля владики Павла, в якому він звертається до журналістів телеканалів 1+1 та 2+2 та проклинає їх за запитання щодо вартості його автівки та поводженню на дорозі.

Зокрема, митрополит заявив: "Наступні якщо будуть такі нападки, я просто зроблю так, щоб моя негідна поведінка (на їхню думку), віддалася їм сторицею. Тому що більше такого невігластва, приниження, глузування від горе-журналістів Церква не може терпіти. Ми не зобов'язані відповідати на дурні питання...".

Телеканал 1+1 обурений подібними погрозами та у разі необхідності відстоюватиме права своїх співробітників згідно чинного законодавства України.

1+1 заявляє, що й надалі планує розкривати правду щодо будь-яких фактів корупції та зловживання владою – неважливо з чийого боку – служителів церкви, політиків або звичайних шахраїв.

Так, вже в найближчому випуску програми "Гроші" у понеділок 21 вересня з'явиться спеціальний сюжет-розслідування щодо незаконної діяльності згаданого митрополита.

"Ні в якому разі не хочу образити почуття віруючих, але владика Києво-Печерської Лаври Павло (Лебідь), здається, свідомо не хоче визнавати право громадян на отримання неупередженої інформації не лише про політичних діячів України, але й про тих, хто виконує місію духовного наставництва. Більше того, він бере на себе роль визначати, кого карати, а кого милувати від імені Бога. Він сам вирішує карати лише тих, хто заважає йому їздити на лімузині, та тих, хто насмілюється задавати питання про його розкішне життя в той час, як його паства бідує, прикриваючись її ім'ям при цьому", - заявив ведучий та креативний продюсер програми "Гроші" Олександр Дубінський.