Телеканал "1+1" зняв нові зимові заставки
![Телеканал "1+1" зняв нові зимові заставки Телеканал "1+1" зняв нові зимові заставки](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Від неділі у ефірі 1+1 – серія нових зимових іміджевих заставок. Це відео – продовження осінніх ID каналу, об’єднаних гаслом "Справжня осінь на 1+1".
Від неділі у ефірі 1+1 – серія нових зимових іміджевих заставок. Це відео – продовження осінніх ID каналу, об’єднаних гаслом "Справжня осінь на 1+1".
Сюжети роликів – короткі емоційні історії, у яких знято непрофесійних акторів. Для зйомок цих заставок, 1+1 запрошував на кастинг усіх бажаючих. Отже, у ID каналу знімаються його глядачі.
Зимові заставки продовжують осінні. Восени героїнею одного з роликів була вагітна дівчина Олександра, яка у зимових ID знімається уже зі своїм маленьким сином. Пара, яка восени познайомилася в тролейбусі, зараз разом працює Дідом Морозом та Снігуркою.
Відео знято департаментом дизайну телеканалу 1+1 під керівництвом Романа Деріги.