Тіна Кароль вирішила не продавати будинок

Тіна Кароль вирішила не продавати будинок

Тіна Кароль таки переїжджає у заміський будинок, який їй подарував чоловік. Про це "ТСН. Особливе" повідомили в оточенні співачки. 

Поделиться:

Тіна Кароль таки переїжджає у заміський будинок, який їй подарував чоловік. Про це "ТСН. Особливе" повідомили в оточенні співачки. Кажуть, після смерті Євгена Огіра Тіна не продаватиме садибу, а восени хоче спробувати розпочати там нове життя разом із сином Веніаміном.

Трьохповерховий будинок Євген Огір подарував коханій у 2008-му і називав його родовим гніздом. Сусіди кажуть: сам керував будівництвом і востаннє приїжджав сюди близько півроку тому. Тоді ж на даху почепив для коханої символ – скрипальний ключ. Також сусіди розповіли "ТСН. Особливе", що Тіна навідується у свій маєток ледь не щотижня, контролює будівництво та особисто розраховується з майстром. За свідченнями ріелторів, садиба Кароль тягне майже на півмільйони доларів.

Нагадаємо, Євген Огір помер в квітні цього року. Тіна на той час була зайнята у вокальному шоу 1+1 "Голос країни". Одразу пішли чутки, ніби Кароль продаватиме будинок. Проте,в оточенні співачки журналістів "ТСН Особливе" запевнили: Кароль цього не робитиме. Вона хоче жити саме там, де мріяла жити разом з чоловіком – у будинку, який він для неї збудував. Саме тому зірка і привезла до свого майбутнього житла карусель, яку виготовили спеціально для кліпу на пісню "Помню".

Повністю сюжет можна подивитись на сайті ТСН.

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю