Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Топ-5 фильмов от осенней депрессии

Найкращі кінострічки, які гарантовано подарують чудовий настрій.

Дощі, холод та туман восени аж ніяк не сприяють гарному настрою. Хочеться читати Бродського і думати про вічне. Але осінь за вікном ─ це ще не привід вішати носа. Якщо життя заграло у мінорному ритмі, ловіть підбірку найдушевніших фільмів, які неодмінно повернуть гарний настрій та натхнення.

Телеканал «1+1» знімає комедію про пригоди львів'янина в Одесі1. «Солодкий листопад»

 

Відмінна гра зіркового дуету Кіану Рівза та Шарліз Терон не залишить нікого байдужим. 

Фільм набагато глибший, ніж просто історія кохання. У щоденній рутині трудоголік Нельсон геть забув, що таке любити, насолоджуватися і бути щасливим. У Сари є мета ─ «вилікувати» Нельсона і йому подібних. Вона змушує його прокинутися, згадати давно забуті відчуття і розмалювати життя всіма барвами веселки. Ніяких зобов'язань і залежності ─ лише приємне проведення часу. Їй знадобиться всього місяць, щоб змінити його життя назавжди. Нельсон закохується у Сару, навіть не підозрюючи, чому вона ні з ким не зближається.

2. «Крадійка книжок»

Історія розгортається у Німеччині напередодні Другої світової війни. Маленька Лізель переїжджає до прийомних батьків у Мюнхен, які її навчать читати. Книжки захоплюють її і згодом стають життєвою необхідністю. Тоді вона починає їх викрадати. Вони ─ її спосіб зрозуміти світ навколо ─ чому відбувається антисемітський рух, приниження і голод, та які цілі переслідують фашисти. Це фільм про врятовані життя, втрачені можливості і людяність, якої так не вистачає в умовах війни.

3. «З любов'ю, Розі»

Говорячи словами Л. Костенко «несказане лишилось несказанним» ─ історія про те, як через страх і дурість можна втратити найцінніше - кохання, дружбу і підтримку. Шкільні товариші Розі та Алекс ніколи не виходили за рамки дружніх стосунків і будували грандіозні плани про університетське майбутнє. Та вагітність Розі від найпопулярнішого хлопця у школі внесла свої корективи. Герої дорослішають, але особисте життя у жодного з них не складалося. У пошуках кохання, вони вперто ігнорували підказки долі, а щастя завжди було поруч - на відстані одного листа. 

4. «Останній москаль»

Московський мажор Валера тікає від російських бандитів до свого рідного дядька на Західну Україну. Гуцули зустріли його не вкрай привітно, а дядько й зовсім відцурався через чвари з батьком хлопця. Приїхавши Валера навіть не підозрював, що полюбить українські Карпати і не проміняє їх на сіру Москву. То що ж змусить москалика пустити коріння на Гуцульщині, та чи приймуть його аборигену у свою дружню общину ─ відповіді на ці та інші питання шукайте у найгостросюжетнішому українському серіалі.

5. «Друзі»

Вічно можна дивитися на три речі: вогонь, воду і «Друзів». Це серіал, що вже став класикою для багатьох поколінь.Шестеро друзів живуть у Нью-Йорку і намагаються вирішити супутні проблеми: невдачі у коханні, непорозуміння з батьками, відсутність роботи. Але незважаючи на всі сумні та курйозні обставини, вони зуміли зберегти свою дружбу, а незгоди здаються не такими вже й страшними, коли поруч найрідніші люди.

До речі, у лютому 2016 відбудеться прем'єра фільму-продовження легендарного серіалу.

Тож не гайте дарма часу, заварюйте чай, кутайтеся в обіймах коханих 

Дивіться також іноземні фільми, які знімали в Україні.

 

2017-01-06
Загружается
Топ новости
Новости
Новости