ТСН представляє спецпроект до річниці Євромайдану

ТСН представляє спецпроект до річниці Євромайдану

Презентація відбудеться в межах програми Форуму Видавців у Львові  

Поделиться:

Телевізійна Служба Новин каналу "1+1" презентує мультимедіапроект "94 дні. Євромайдан очима ТСН". 12 вересня, в п'ятницю, о 16.00 у Львові в театрі ім. Леся Курбаса ТСН представить свій спецпроект в рамках програми "UkrainEUkraine  (революція-війна-культура)" 21-го Форуму Видавців.

"94 дні. Євромайдан очима ТСН" - мультимедіапроект до річниці Євромайдану. Він складається з книги, своєрідного підручника історії, що ґрунтується на матеріалах випусків новин ТСН, та з документального інтернет-проекту, де день за днем відтворено історію революції гідності в фотографіях, спогадах та відео. Презентувати мультимедіапроект до Львова приїдуть в минулому шеф-редактор ТСН, а зараз продюсер міжнародного телеканалу "Ukraine Today" Тетяна Пушнова та ведуча ТСН Юлія Бориско.

"Телевізійні новини живуть недовго – до наступного випуску новин. Проте саме вони найкраще передають дух подій, яким судилося потрапити до підручників історії", - розповідає натхненник та головний редактор проекту Тетяна Пушнова.

Книга "94 дні. Євромайдан очима ТСН" -  це колективне бачення  журналістів, операторів, редакторів і ведучих ТСН, для кожного з яких Євромайдан став не лише роботою, а й важливою сторінкою життя. За матеріалами команди ТСН в фотофактах та спогадах відтворено хронологію подій Революції Гідності.

Euromaidan.tsn.ua – це більше, ніж хронологія подій революції. В одному місці автори зібрали історію 94-х днів спротиву у текстах, відео, фото, дописах з соцмереж та спогадах. Це вражаюча історія, яку творили ми разом.

Презентація проекту "94 дні. Євромайдан очима ТСН" відбудеться 12 вересня о 16.00 у Львові в театрі Леся Курбаса за участі Тетяни Пушнової, ведучої ТСН Юлії Бориско та кореспондентів ТСН Олександара Загородгого та Наталії Волосацької. Вхід вільний.

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю