Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Учасник "Голосу країни" Нікіта Алексєєв" розповів, як поза ефіром йому допомагає Сергій Лазарєв

1+1
Підопічний Ані Лорак розповів, що дуже цінує критику професіоналів

Учора учасник "Голосу країни. Перезавантаження" Нікіта Алексєєв під час онлайн-конференції на сайті "1+1" розповів про закулісся вокального проекту. Зокрема 20-річний хлопець зізнався, що під час участі в шоу йому допомагає не тільки наставниця Ані Лорак, а й один із її суперників. 

"Була одна розмова з Сергієм Лазарєвим. Він сказав, де краще перебувати на сцені під час виступу, щоби краще чути звук. Окрім того, пояснив кілька професійних термінів, озвучив кілька фраз щодо рухів, як і що правильно робити. Я слухав усіх, але найбільше – Ані Лорак. Я завжди дослуховуюся до тих, хто хоче мені допомогти. Вважаю, що від цього не потрібно відмовлятися", - переконаний Нікіта.

Нагадаємо, що після виступу "на прослуховуваннях наосліп" не всі тренери лишилися в захваті від співу Нікіти. Зауваження з приводу виступу учасника висловив Сергій Лазарєв.

"Він усе зробив правильно. Я подякував йому за критику, бо знав, що не впорався на всі 100 відсотків. Сергій вказав мені на недоліки, які в подальшому я виправлятиму. Він значно досвідченіший за мене, а я завжди слухаю таких людей. Я дуже вдячний за ті слова, що прозвучали. Я їх прийняв і поклав до власної кишені досвіду. Й буду далі користуватися його порадами", - розповів Нікіта.

 Повністю онлайн-конференцію з учасником "Голосу країни" дивіться тут:

2014-03-28
Загружается
Топ новости
Новости
Новости