Євген Нікішин через травму вибув із шоу "Вишка"
![Євген Нікішин через травму вибув із шоу "Вишка" Євген Нікішин через травму вибув із шоу "Вишка"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Лікарі категорично заборонили йому стрибати
Євген Нікішин вибув із шоу "Вишка" через травму. У четвертому ефірі він мав здійснити синхронний стрибок з переможницею "Голосу країни" Анною Ходоровською. Лікарі категорично заборонили йому стрибати і сольно, і у синхроні.
"У мене виявили грижу 4,5 мм у шийному відділі. Не те що не можна стрибати, а просто фізично не можу це робити. Не можу тренуватись. Сподіваюсь ти мене зрозумієш і пробачиш. Якщо судді поставлять менше 10 балів, то у прямому ефірі розбіжусь і оббризкаю їх", - звернувся він до Ані.
У якості вибачення Євген подарував Анні букет квітів.
"Не люблю жалітись на своє здоров'я, розумію, що це неправильно. Проте неможливо зробити сьогодні те, що ми мали зробити з тобою", - сказав він.
Замість Євгена з Анною стрибав тренер шоу Ілля Кваша. За словами Ані, вона присвятила свій стрибок Жені Нікішину і його одужанню.