UA RU

Зеленський вітає своїх жінок з 8 Березня на день раніше

Володимир Зеленський розказав, які подарунки приготувала жінкам "Студія Квартал-95" та він особисто.

Володимир Зеленський, художній керівник "Студії Квартал-95", завітав в гості до передсвяткового ефіру "Сніданку з 1+1". Він розповів, що саме вважає найкращим подарунком для жінок на 8 Березня, а також який сюрприз приготував для своїх рідних жінок.

Оскільки 8 Березня "кварталівці" виступатимуть з концертом на Західній Україні, свою дружину і доньку Володимир буде вітати зі святом вже сьогодні. Для них він влаштує романтичну вечерю.

"Сьогодні ми все придумали так, щоб провести вечір разом", - розкрив секрет Зеленський.

Коли ж розмова зайшла про те, як привітати з 8 Березня маму, Володимир одразу згадав про квіти. На його думку, це взагалі найкращий подарунок для жінок.

"У нас дома - а мені здається, так у всіх родинах, де є кілька чоловіків - хто раніше подарував квіти, той і чемпіон", - пожартував Володимир.

Нагадаємо, 8 та 9 березня "Студія Квартал-95" вітатиме жінок зі святом на каналі 1+1.

"Подія, до якої довго готувалися. Перша частина нового "Вечірнього Кварталу" завтра, 8 березня, в ефірі одразу після ТСН на "Плюсах", - розказав Зеленський. - Ми раді цьому концерту, він вдався! Але це перша частина. А 9 березня буде концерт, присвячений усім жінкам. Найкращі чоловіки України та найкращі "есендовські" зірки, самі мужики, вітають усіх дівчат!"

Відео тут!

Новости по теме
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю