Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Зірка серіалу "Діла" Хатідже Шенділь постраждала на зйомках

1+1
Турецька актриса розповіла про екстрим на зйомках, свою силу, заміжжя та мрії стати мамою.

Турецька актриса розповіла "Сегодня.ua" про екстрим на зйомках, свою силу та особисте. 

- Хатідже, вас вважають однією з найкрасивіших турецьких актрис: за вашими плечима титули "Міс Туреччина" і "Міс Європа". Але відомою ви стали завдяки серіалу "Моя кохана Діла". Ви схожі за характером на свою героїню?
- Моїй Ділі довелося багато чого пережити й через багато що пройти. Але вона змогла вистояти. Іноді вона здійснює вчинки, про які шкодує, але ніколи не здається – я дуже ціную в ній це. Вважаю, що Діла – сильна жінка, як і я.


- У серіалі ви багато їздите верхи. Брали уроки верхової їзди?
- Я витратила три місяці, щоб цьому навчитися. Зараз їжджу верхи добре, але під час зйомок було кілька випадків, коли мене кінь скидав. Спеціально вони такого ніколи не зроблять, це дуже вірні й віддані тварини. Просто коли зйомки відбувалися в лісі, там було багато змій, а коні їх бояться. Ось вони скидали мене від страху (сміється).

- Ви хоч не сильно постраждали?
- Слава Богу, ні. Але потім мені треба було далі зніматися в сценах верхи на цьому ж коні. І я думала: "Або зроблю це зараз, або ніколи". У результаті знову сіла в сідло, але при цьому, звичайно, у мене тремтіли і руки, і ноги.

- Ви багато знімаєтеся. При такому ритмі вистачає часу на особисте життя?

- У всіх акторів бувають моменти, коли вони завантажені роботою і бачать свою сім'ю та друзів не так часто, як хочеться. Тим більше що в мене часто зйомки проходять за межами Стамбула, де живе моя сім'я. Але, коли я повертаюся, намагаюся якомога більше часу проводити з коханими людьми.

Дивіться серіал "Моя кохана Діла" з понеділка по п'ятницю о 17:10 на "1+1".

2015-05-14
Загружается
Топ новости
Новости
Новости