Команда Поверніть мені красу допоможе жінці, яка втратила вроду

Сьогодні о 22.00 глядачі 1+1 побачать другий випуск проекту Поверніть мені красу-3.

Поделиться:

Сьогодні о 22.00 глядачі телеканалу 1+1 побачать другий випуск третього сезону проекту Поверніть мені красу, учасницями якого є жінки, які зневірилися у собі через серйозні зовнішні вади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учасниці проекту Поверніть мені красу розповіли, як змінилось їхнє життя

Учасницею програми стане 30-річна Дар’я Бойко з Запоріжжя. Коли жінці було 17 років, вона потрапила у страшну автомобільну аварію, в результаті якої її обличчя було повністю спотворено: розірвано на дві частини, а також були вибиті зуби. Героїня вмить втратила красу і можливість втілити свою мрію стати співачкою у реальність.

Дар’ю виховали бабуся з дідусем: батьки героїні покинули її ще у дитинстві. Останній раз вона бачила свого тата у 7 років, а з матір’ю-п’яничкою зустрілась після того лише один раз. Тоді 12-річна Даша була хворою, але жінка навіть не спитала, як почувається її дитина. Все життя героїня не може пробачити мамі образу, жінка навіть не прийшла провести її в останню путь.

Учасниця Поверніть мені красу вийшла заміж, але її сімейне життя не можна назвати щасливим: героїню переслідує страх, що чоловік знайде коханку з гарною зовнішністю і покине її так само, як батьки.

В рамках проекту «команда спасіння» у складі пластичного хірурга Ростислава Валіхновського, дизайнера Андре Тана, психолога Олени Любченко, а також експерта зі здорового способу життя Анни Буткевич допоможуть жінці не тільки повернути втрачену красу, але й позбутися душевного болю та повірити у щирість почуттів свого чоловіка.

Як Дар’я  буде проходити через випробування операціями, а також чи зможе пробачити своїх батьків, дивіться сьогодні на телеканалі 1+1.

Нагадаємо, що у програмі «Поверніть мені красу», яка успішно транслювалася на 1+1 два сезони поспіль, жінки отримують шанс не тільки виправити недоліки зовнішності, які роками негативно впливали на їхню долю, але і кардинально змінити своє життя. У цьому їм допомагає професійна «команда порятунку», до складу якої входять пластичний хірург Ростислав Валіхновський, дизайнер Андре Тан, психолог Олена Любченко, а також експерт зі здорового способу життя Анна Буткевич.  Вони не тільки виправляють зовнішні вади героїнь, але і допомагають їм подолати психологічні травми, навчитися любити себе та відчути власну привабливість. Окрім того, особливістю нового сезону стане те, що команда проекту допоможе жінкам досягти цілей та реалізувати життєві плани, які раніше здавались недосяжними через їх зовнішні вади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учасниця Поверніть мені красу позбулася живота-фартуха (до і після)

 

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю