Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Проект "Поверніть мені красу" кардинально змінив життя Андре Тана

1+1
Цієї весни на "1+1" стартує проект "Поверніть мені красу" про жінок, жахливі вади зовнішності яких зламали їм життя. 

Цієї весни на "1+1" стартує проект "Поверніть мені красу" про жінок, жахливі вади зовнішності яких зламали їм життя. 

Вони втратили віру в себе, але вхопилися за шанс, який їм надали найкращі хірурги України Ростислав Валіхновський, Дмитро Слоссер, досвідчений психолог Олена Любченко і відомий дизайнер Андре Тан.

Команді порятунку, якій під силу неможливе, вдалося повернути до життя напівкалік. Героїні пройшли крізь шокуючі діагнози й найскладніші пластичні операції. І з допомогою проекту зцілили і тіло, й душу.


"Учасники проекту - люди, які не можуть дивитися на себе в дзеркало. Люди, які гуляють вночі навколо дому, тому що вдень їх бояться люди, - ділиться своїми враженями Андре Тан. - Коли мені Вікторія Забулонська запропонувала взяти участь у цьому проекті, я з задоволенням погодився. І щодня, коли я після зйомки приходив додому, я переосмислював своє життя. Все перевернулося догори ногами. Я зрозумів силу внутрішньої жіночої краси.


І зрозумів, що перебуваю в процесі великої роботи. Хоча насправді моя робота незначна. Більшу частину усього зробили професіонали-хірурги. Якби не вони, я би не зміг прикрасити жінку. І, звіснож, великий внесок нашого психолога Олени, яка розставила на місця розбиті тарілки у їхніх головах. А моїм завданням було прикрасити життя красивих дівчат".


Зустріч с першою героїнею Ларисою чекає на вас у середу, 4 лютого, о 22:00 на "1+1".

Поверніть мені красу
Полные эпизоды
2015-01-30
Загружается
Топ новости
Новости
Новости