Земляк Зеленського виграв 50 тисяч завдяки жартам про зіркових дітей

Земляк Зеленського виграв 50 тисяч завдяки жартам про зіркових дітей

Микита Лебедь із Кривого Рогу вразив коміків своєю майстерністю

Поделиться:

12-річний Микита Лебедь із Кривого Рогу виграв 50 тисяч на шоу Розсміши коміка. Діти від 30.04.2016. Маленький земляк одного з суддів Володимира Зеленського вразив аудиторію не тільки чудовими жартами, а й манерою їх подання. Так, учасник по-дорослому чітко й ритмічно читав тексти і майстерно їх відігрував. За словами відповідального відмінника Лебедя, так добре триматися на сцені він навчився, переглядаючи дорослу версію Розсміши коміка.

Микито, помітно, що ти готувався. Ти класно читаєш жарти і робиш це дуже професіонально. У тебе швидкий темп, як зазвичай буває у дорослому «Комікові», - відзначив Володимир Зеленський.

До речі, тема виступу Лебедя також потішила коміків. Володимир Зеленський і Євген Кошовий ну ніяк не могли не сміятися, коли 12-річний хлопчик жартував про дітей відомих особистостей, зокрема Ірини Білик, Тіни Кароль та Арсенія Яценюка.

Завдяки своєму талантові і ретельній підготовці Лебедь виграв суперприз, який пообіцяв витратити на оновлення комп’ютерного обладнання вдома.

Як Микита Лебедь із Кривого Рогу виступав на шоу Розсміши коміка. Діти від 30.04.2016 дивіться у відео онлайн.

Нагадаємо, Розсміши коміка. Діти - гумористичне шоу, у якому беруть участь діти від 5 до 13 років. Завдання конкурсантів  - протягом  хвилини виступити зі скетчем, акторською мініатюрою, монологом, пантомімою чи будь-яким іншим номером, який розсмішить хоча б одного з суддів. Ведуча проекту – Настя Каменських.

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю