Зйомки серіалу «Село на мільйон» під загрозою: Зіркові актори відмовилася працювати зі своїм колегою

Село на мільйон 2
Смотри видео

Наталя Сумська та Анатолій Хостікоєв не можуть порозумітися з одним зі своїх колег.

Поделиться:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Восени на 1+1 відбудеться прем’єра комедійного серіалу «Село на мільйон». Ця стрічка – це адаптація хорватського формату «Kud Puklo Da Puklo». Проте автори фільму обіцяють, що в новому серіалі все буде своє – мова, жарти та актори.

За сюжетом «Село на мільйон» троє кузенів Катя, Коля і Тимур отримують у спадок від свого дідуся Юхима Кібця мільйон євро, але з однією умовою – вони повинні переїхати зі Львова, Миколаєва та Києва до села на Західній Україні і прожити там рік, не залишаючи його більше ніж на 24 години.

Якщо ніхто зі спадкоємців не зможе протриматися в селі весь цей час, гроші перейдуть громаді в розпорядження сільського голови Івана. Дізнавшись про це, його опонент Гарбуз має намір ще активніше боротися за владу, намагаючись різними способами відтягнути у Івана голоси членів сільради.

У серіалі «Село на мільйон» актриса Наталя Сумська грає дружину сільського голови – актора Анатолія Хостікоєва.

Режисер стрічки Бата Недич зізнався, що зйомки серіалу під загрозою. Зіркові актори не можуть порозумітися з одним зі своїх колег.

Артисти просили не впускати його в кадр, тому що він сильно привертав до себе увагу, – каже режисер.

Проблемним артистом виявилася маленька кицька. Наталя Сумська та Анатолій Хостікоєв жартують, якщо в кадрі буде забагато кота, то в стрічці вони можуть взагалі не зніматися.

Нагадаємо, що нещодавно стало відомо, що Ольга Сумська та Володимир Горянський видають доньку заміж.

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю