10 років у шлюбі: Євген Кошовий показав фото з весілля

Цьогоріч талановитий комік та актор відсвяткував річницю подружнього життя.

Поделиться:

Успішний шоумен, коханий чоловік та люблячий батько двох маленьких доньок.

Успішному сьогодні гумористу та актору студії «Квартал 95» довелося багато працювати та часто стукати в «зачинені двері», перш ніж вирватись із бідності та перебороти в собі нерішучість.

Народився Євген Кошовий у селищі Ківшарівка Харківської області в родині котельника та виховательки дитячого садку. У артиста є старший брат – Дмитро.

Згодом сім’я переїхала на Луганщину. Жили бідно, щоб накрити на свята стіл, мати цілий рік відкладала гроші.

М’ясо й ковбаса були лише на свята. Цього. мабуть не вистачало. Бо зараз у нас удома завжди в холодильнику повно саме мяса та ковбаси, – згадує з посмішкою Євген.

Про подарунки та іграшки для дітей і мови бути не могло. Тому зараз Євген намагається дати дітям усе, що їм тільки хочеться.

Я стараюсь, щоб у дітей було все. А дружина каже, щоб я їх не балував. Але я так не можу, – зізнається Євген.

До речі, з майбутньою дружиною Ксенією гуморист познайомився випадково, в нічному клібі. Потім у спільних знайомих випросив її телефон. Та нагадати красуні про себе зважився тільки через 3 місяці – поздоровив із Новим роком.

Я не знав із чого почати. Думав, почну з цього, а вона раптом скаже щось не те. Я боявся не сподобатися, – посміхається щасливий сім’янин.

Молоді люди зустрілися, 7 годин проговорили та більше не розставалися. Почали жити разом, а одружилися влітку 2007 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євген Кошовий обвінчається з дружиною

Окрім «Кварталу», Кошовий часто знімається й у кіно. Поміж комічних трапляються і відверті сцени. В таких випадках, повертаючись зі зйомок, Євген одразу чесно попереджає кохану:

Ти, коли будеш дивитися ці сцени, не сварися. Тому що це - кіно, і якихось почуттів виникнути не могло.

Раніше, коли дружина брала участь у якихось проектах (нагадаємо, Ксенія – танцівниця), Євген страшенно ревнував. Хотів, щоби вона була поряд, а краще – взагалі вдома. Так і сталося, з народженням доньок, дружина на тривалий час присвятила себе родині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дружина та доньки Кошового знялися у казковій фотосесії (фото)

Стресом та випробуванням для сім'ї Кошових була участь старшої доньки Варі у шоу «Голос. Діти». Талановита дівчинка гідно змагалася, але програла.

Я аж просльозився. Це був найстрашніший день, – згадує зворушений батько.

Після такого досвіду Євген Кошовий навчає доньку, що потрібно, попри все, вірити в свої сили. Мовляв: хочеш чогось досягти – працюй над собою.

Мене робить щасливим те, що я повертаюсь, дійсно додому. Вдома я відчуваю, що мене дійсно люблять і чекають, що мені смачно готують, – ділиться улюблений комік.

Нагадаємо, 24 серпня відбудеться всеукраїнська телевізійна прем’єра кінофільму «Слуга народу-2». Євген Кошовий там грає харизматичного міністра іноземних справ.

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю