Акторку Олену Кравець заскочили на зйомках в обіймах іншого чоловіка

Читайте найцікавіші та маловідомі факти про зйомки «Слуга народу».

Поделиться:

У День Незалежності, 24 серпня, відбудеться національна прем'єра фільму «Слуга народу-2» на каналі «1+1». Нагадаємо, що це - продовження історії народного Президента Голобородька. Стрічку показували в кінотеатрах України та Білорусі взимку цього року. «Слуга народу-2» став одним із лідерів бокс-офісу серед українських фільмів. 

А восени глядачі «1+1» побачать продовження улюбленого серіалу. Щоб не було плутанини, він отримав нову назву «Слуга народу. Від любові до імпічменту».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реформи від «Слуги народу»: Відповідь Зеленського українським політикам 

Не важко здогадатися, що в другому сезоні героя Володимира Зеленського очікують любовні перипетії в стосунках зі своєю помічницею Анною і ризик втратити владу, причому небезпека виходитиме від найближчого оточення гаранта.

І навіть Олена Кравець опинилася на зйомках в обіймах іншого чоловіка. За сюжетом серіалу «Слуга народу. Від любові до імпічменту» у героїні Олени Кравець щосили вирує особисте життя з героєм актора Дмитра Суржикова. Нагадаємо, в житті Олена вже давно в шлюбі з чоловіком Сергієм і виховує з ним трьох дітей.

Сценарій серіалу із Зеленським коригується прямо на майданчику. Всього під керівництвом режисера Олексія Кірющенко заплановано 60 знімальних змін, а сценарій 24-серій зайняв близько 700 сторінок. Хоча, як зізнаються автори, в процесі зйомок сценарій ще допрацьовується, адже в ньому повинні відображатися головні новини нашого часу.

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю