День народження Фредді Мерк’юрі: 5 легендарних кліпів музиканта

Завтрак с 1+1
07:00
Будние

Сьогодні британському музиканту могло б виповнитися 70 років.

Поделиться:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

5 вересня народився всесвітньо відомий музикант, клавішник та вокаліст рок-гурту Queen Фредді Мерк’юрі. Легендарний виконавець увійшов у двадцятку 100 найвидатніших співаків усіх часів за версією видання Rolling Stone. До 70-річчя Фредді Мерк’юрі представники Астрономічного союзу назвали на честь співака астероїд. Своє рішення вони пояснили тим, що музикант «зробив визначний вклад у розвиток суспільства».

Його ім’я стало символом 80-х, а успіху, якого він досягнув разом з колегами з Queen, не вдалося досягти жодному музиканту.

Пісня «Bohemian Rhapsody» стала найкращою піснею тисячоліття, пісня Мерк'юрі «We Are the Champions» стала неофіційним гімном переможців, а композиція «Barcelona» була гімном Олімпійських ігор 1992 року.

Біля ліжка Мерк'юрі завжди стояло фортепіано, щоб в будь-який момент музикант міг награти мелодію, що з’явилася в голові. Лідер гурту Queen стверджував, що він може вічно писати пісні, адже люди постійно закохуються, розходяться, одружуються, а він продовжує це оспівувати.

Пропонуємо вам пригадати ще раз 5 кліпів легендарного музиканта, які назавжди залишаться у світовій музичній історії.

Bohemian Rhapsody

We Will Rock You

Under Pressure

The Show Must Go On

Barcelona

Звездные новости
Все видео
Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю