Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Яку вдачу мають іменинники квітня

Квітень дарує світу особливих людей!

Відверті, запальні та неймовірно активні - люди квітня чи не найрішучіші серед інших! Які ще особливості мають іменинники другого місяця весни - читайте далі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місячний календар на тиждень з 2 до 8 квітня

Люди квітня обожнюють свободу та незалежність. Вищезгадані риси характеру людям квітня дарує Марс - планета, під керуванням якої вони народжуються. Іменинникам квітня важко працювати під чиїмсь керівництвом. Найоптимальніше для них - брати кермо управління у свої руки, і тоді усе, за що беруться квітневі, неодмінно має успіх. 

Астрологи радять квітневим починати нові справи по понеділках, вівторках і п’ятницях. 

Народжені у квітні мають неймовірну інтуїцію. В їх планах завжди щось нове та оригінальне. Щоправда, є й мінуси. Зокрема це поспішність, яка здатна заважати квітневим. Цим людям варто нагадати озиратися, вчасно зупинятися та зважати на думку інших. 

Квітневі часто не можуть приборкати свою відвертість. Саме відверті зауваження відлякують інших і змушують триматися від квітневих якнайдалі. 

Квітневі чоловіки - романтичні і мріють про гарних та добрих жінок. Жінки, народжені у квітні, енергійні і завжди підтримують своїх половинок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Календар магнітних бур на квітень 2018

2018-04-03
Загружается
Топ новости
Новости
Новости