UA RU

Дмитро Комаров полетів до людожерів з салом і горілкою

Світ навиворіт

Ведучий програми Світ навиворіт відправився у нову відчайдушну подорож - шукати на острові Нова Гвінея дикі племена з кривавими традиціями.

Ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров вирішив підкорити нову екзотичну країну - Індонезію. Аби провести його, в аеропорт приїхали десятки прихильників. Виявилося, що окрім побажань Дмитро взяв у дорогу ще й чимало подарунків... для індонезійських людожерів. Ексклюзивне відео про те, як Комарова проводжали у небезпечну подорож, зняв "Сніданок з 1+1". 

Дмитро відправився у подорож на кілька місяців - як завжди, з квитком лише в один кінець.

"В нас плани, по-перше, на Індонезію. І особливо, на Нову Гвінею. Особливо, сучасні людожери. Є вони чи нема. Тому що років 10 тому вони ще були. Я торік їздив на розвідку. І років 10 тому один турист з Польщі був змушений тікати з Нової Гвінеї, тому що його хотіли спробувати", - розповів Комаров.

Щоб із Дмитром не сталася така халепа, він везе тубільцям чимало подарунків – сало, горілку та вишиванки для вождя племені та його дружини.

"Сніданок" також передав папуасам гостинці – цукерки та футбольний м'яч, як символ улюбленого виду спорту українців і запрошення – "велкам ту юкрейн". Вже за кілька місяців Дмитро Комаров покаже нам новий сезон "Світу навиворіт".

Світ навиворіт 13 сезон 11 выпуск

Новости по теме
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю