Донька Ольги Сумської змінює українське громадянство на російське

Світське життя
Смотри видео
Донька Ольги Сумської змінює українське громадянство на російське

Антоніна Сумська, донька Народної артистки України Ольги Сумської навчається в Москві в Щукінському театральному училищі, і вже замовила собі російський паспорт

Поделиться:

Антоніна Сумська, донька Народної артистки України Ольги Сумської, навчається в Москві в Щукінському театральному училищі і вже замовила собі російський паспорт.

Про це українська акторка, яка брала участь в проекті 1+1 "Україна єдина", розповіла Каті Осадчій в "Світському житті".

"Слава Богу, що Антоніну хоча б не називають "бандерівкою" в Щукінському училищі. Важко всім нам зараз. Сьогодні навіть йдеться про те, що Антоніна буде змінювати громадянство. Вона цим займається, тому, я надіюся, у неї буде паспорт громадянки Росії", - каже Ольга Сумська, стискаючи в руках плакат з написом "Україно, ти єдина!".

Відмовляти доньку від рішення змінити громадянство Ольга навіть не думала. Акторка переконана, що в Москві в Тоні більше шансів знайти своє місце під сонцем ніж в Києві.

"Ми вже переживаємо другу революцію. 10 років тому я одна з перших стояла на Майдані. За це мене звільнили з театру ім. Лесі Українки і ніхто з тієї влади ("помаранчевої") не захистив. Просто витерли ноги. Донька будує своє майбутнє, це її шлях. Вона отримала тут вищу освіту, не знайшла роботу і поїхала шукати  своє місце під сонцем в Росії. Хай їй там пощастить".

Зміна громадянства – це не зрада Батьківщини, переконує Ольга, а лише робочий паспорт. Адже знайти роботу в російському театрі з українським паспортом нереально, каже вона.

"Про громадянство російське йшлося ще в минулому році, адже отримати роботу з українським паспортом, навчаючись в Москві – нереально. Якщо ти хочеш працювати в російському театрі, а вона закінчує Щукінське училище і мріє про сцену театру Вахтангова, потрапити з українським паспортом теж нереально. Це не змінює нашого уподобання, і нашого патріотизму, і любові до Батьківщини. Це тільки робочий паспорт, не більше того".

Світське життя 15 сезон 5 выпуск от 29 февраля 2020 года
Все видео

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю