Джамала анонсувала дуетну пісню з репером Jah Khalib: «Я написала її на восьмому місяці вагітності»

Світське життя

"Він надіслав мені фото зі своїми мурахами на шкірі від почутого..."

Поделиться:

Джамало, ти була на обкладинці «Cosmopolitan». Чи завжди ти подобаєшся собі на світлинах?

- Мені не подобається, коли у мене під очима такі собі, як я кажу, вірменські круги… Дуже часто буває таке, що я не досипаю, маю втомлений вид. Мене дуже часто порівнюють з Шер, Емі Вайнгауз, Леді Ґаґою… Я просто звикла вже до того, що якщо я зроблю селфі зверху – то це, наприклад, буде копія Шер.

Колись ти нам розповідала, що на початку своєї кар’єри тобі не подобався власний ніс. Потім один із фотографів сказав тобі про те, що ти таким чином схожа на Анну Ахматову. Після цього ти заспокоїлася і вирішила, що з носом нічого робити не будеш. Чи були коли-небудь у тебе думки сходити на консультацію до пластичного хірурга?

- Може, жартома і хотіла, але насправді ні, тому що то вже буду не я!

У твого сина Еміра-Рахмана, мабуть, найвідоміша і найзірковіша няня – реперка alyona alyona. Вона прийшла до тебе в гості, а син її фанат у свої неповні два роки…

- Я давала послухати синові всі пісні alyona alyona з її альбому «Пушка», але він чомусь вподобав композицію «Залишаю свій дім». Він прямо «качав» руками під неї! Так сталося, що я запросила Альону на рибу, і вона приїхала з іграшками. Коли Емір її побачив, то у нього дуже світилися очі, я його таким ще не бачила! Я була у шоці!

Чи питала ти в Альони як у професійної виховательки якихось порад?

- Так! Ми щодня ходимо з сином або на заняття з малювання, або на заняття з музики, або на заняття з плавання. Я намагаюся, щоб кожного дня у сина була різна зайнятість! Тож Альона розписала мені, що треба робити по якимось методикам. Я прислухаюся до цього!

Наразі готується до виходу ваша спільна композиція з Jah Khalib, яку ми почуємо на «Вечорі прем’єр з Катериною Осадчою» зовсім скоро у Національному палаці мистецтв «Україна». Як ви готували цей дует?

- Коли Jah Khalib приїжджав на свій сольний концерт до Києва, я прийшла послухати його як гостя. Він запросив мене познайомитися і сказав, що, можливо, хотів би зробити якусь спільну композицію – чи то у його стилі, чи то у моєму. Через півроку після цього, коли я була на восьмому місяці вагітності, я написала пісню «Кохаю» і надіслала її йому у месенджері. Після цього він надіслав мені фото зі своїми мурахами на шкірі від почутого.

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю