Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

«Легенда Олексіївна»: Наталія Могилевська зізналася, хто з зірок так над нею кепкує

«О, Легенді Олексіївні можна усюди паркуватися…»

Наталію, ти серед когорти зіркових викладачів Київського національного університету культури і мистецтв. Яка ж ти викладачка?

- Я починаю пару з того, щоб студенти прокинулися – можу говорити щось про кохання, щось - про тупість, щось - про те, що змушує замислитися. Я бачу, що вони прокидаються і розумію, що вже з цієї хвилини вони мене слухають!

Чому ти вчиш студентів?

- Наприклад: ось, зсутуль отак плечики, склади ось так ручки і скажи: «Я зірка», а зараз – спиночка рівненько, і скажи: «Я – зірка!». Треба навчити їх цьому всьому – гарно говорити, подавати себе, бути достойними…

Як ти привітала Михайла Поплавського з 70-річчям?

- Я пообіцяла йому стати професором. Я просто вважаю, що мені ця посада додає років…

Професор Наталія Могилевська…

- Це ще гірше, ніж Легенда Олексіївна…Як каже Оля Полякова: «О, Легенді Олексіївні можна усюди паркуватися…»

У тебе за плечима чимало зірок, яких ти продюсувала – Регіна Тодоренко, Vlad Darwin, MONATIK якийсь час працював у тебе… Чи не розгубилися вони? Чи приходять до тебе спілкуватися?

- От днями прийшла Регіна. Коли нам 18 років, то ми кажемо так: «Тато, все, що ти казав, - неправда! Мамо, ти мене вже дістала, і все у такому роді…». Коли нам виповнюється 30 років, то ми повертаємося і кажемо: «Мамо, таточко, дякую вам! Як же я не розумів, що це було!». Я звикла до того, що вони спочатку йдуть, звільняються, хочуть бути самостійними, а потім повертаються!

У всіх твоїх колег-продюсерів так чи інакше були сварки зі своїми підопічними. Наприклад, Ігор Кондратюк так посварився з Віталієм Козловським, що й досі забороняє йому співати пісень. Ти нікому нічого не забороняла, хоча, напевно, бажання було…

- По-перше, якщо це твоя пташка – вона повернеться, і вона повинна знати про те, що завжди є така можливість. По-друге, я взагалі не продюсерка! Половина зірок української естради – це люди, яких я відкрила…

Отож, тому могла б на них заробляти і нічого не робити!

- По-перше, я нормально заробляю, а по-друге, те, як мені треба б було наступати їм на горло, «робило» б гроші нещасливими для мене! Я – жінка, я хочу бути вільною, м’якою! У мене є талант бути викладачкою, тому у мене й є дитяча школа, але я дуже поганий продюсер!

Світське життя
Полные эпизоды
2019-12-14
Новости
Новости