Леся Нікітюк вважає, що на неї навели "порчу" на "Танцях з зірками" і збирається брати з собою на шоу особистого езотерика

Світське життя
Смотри видео

Телеведуча впевнена, що саме через "порчу" усі її нещастя на проекті

Поделиться:

Лесю, сьогодні вперше у життя ти дефілювала. Також нещодавно ти ще й дебютувала у якості танцюристки у проекті «Танці з зірками». Що важче – дефілювати чи танцювати?

- Однозначно танцювати! Є якісь комплекси дитинства, коли були повільні танці на дискотеках. Коли звучав повільний танець, я  постійно йшла з танцювального майданчика, ніби мене хтось кликав. Мені в дитинстві не могли знайти партнера за зростом, тому я і не пішла на танці, а пішла до басейну. Там ти пливеш, і партнер тобі не потрібен. Танці були дорогими для родини, тому що треба було постійно мати нові сукні та туфлі. А ось на плавання купила один купальник – і п’ять років в ньому пливеш!

На проекті «Танці з зірками» ти серйозно травмувала лікоть, коли впала на паркет прямо під час виступу. У другому випуску проекту – порізала трояндами ноги.

- Порча! Тому наступного ефіру я беру з собою власного езотерика і буду виступати у сукні з суцільної червоної нитки.

Ви свою пару називаєте дует «Чорнобривці». А як взагалі партнер на це реагує? Тому що тут трохи ніби щось расистське є…

- Ні, це він придумав. Він дуже любить пісню «Як на ці чорнобривці погляну…» і хоче під неї танцювати. І я кажу: «Так давай будемо дуетом «Чорнобривці» ?!». Чи дует «Доміно» - білий верх, чорний низ. Не дай Бог ще одна травма, бо ми будемо дуетом «Травмпункт».

Світське життя 15 сезон 5 выпуск от 29 февраля 2020 года
Все видео
Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю