Лідер гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» Сергій Танчинець прокоментував висування Святослава Вакарчука у народні депутати: «Всі з цього ржуть!»

Світське життя

"Святе місце порожнім не буває…"

Поделиться:

Сергію, ви – лідер гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ», рок-зірка. «Океан Ельзи» зараз вже не співає за гроші, а співає безкоштовно по всіх містах України.  Напевно, якщо Святослав Вакарчук стане народним депутатом, то звільниться ця ніша. Чи обговорюють це за лаштунками ті музиканти, які не йдуть у політику?

- Безперечно, всі з цього, вибачте, ржуть! Але ж всі розуміють, що святе місце порожнім не буває…

Продюсер вашого гурту йде до парламенту у списках «Команди Зе». Чи не пропонували вам також балотуватися чи, можливо, співати?

- Я зараз офіційно зарікаюся: у найближчі три каденції Верховної Ради мене там не буде! Потім, коли я стану старшим за Святослава Івановича, я, можливо, про це подумаю. А зараз – у нас попереду уся Україна, пів Європи і пів світу!

Чи слухають діти ваших пісень? Які з них найулюбленіші?

- Моїй донечці – 10 років, синові – півтора року. Старша слухає усі пісні, мало того, вона ходить до репетитора і вчиться грати на гітарі.  А малий, коли прокидається, бачить мій телефон на полиці, хапає його, підходить до мене, і щось вигукує, то це означає, що я мушу увімкнути пісню «Зорі запалали». Я вмикаю цю пісню, і під неї ми разом прокидаємося, і так розпочинається наш день.

І цю пісню він обрав сам?

- Так, це найкрутіша для нього пісня! Я вже навмисно вмикаю йому якісь інші пісні, новий альбом, ні – лише «Зорі запалали». Під цю пісню він стоїть, і уявляє, як він співає…

 

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю