Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Макс Барських зізнався, де саме буде працювати у новорічну ніч

»...а після цього я поїду відпочивати»

Максе, ти один з найулюбленіших виконавців дружини ювіляра Олександра Ярославського – Марини…Ти неодноразово виступав на її святах. Чи встигли ви потоваришувати?

- Ми навіть сьогодні заспівали з нею на одній сцені! Деякі родини хочуть бачити мене на своїх святах, і це круто мати таку можливість - бути на їхніх головних подіях!

Зараз на дворі – холоди, і, як правило, саме у цей час ти втікаєш до сонячного Лос-Анджелесу. Там у тебе натхнення більше: ти пишеш музику, пісні… Чому ти й досі в Україні?

- 31 грудня я відлітаю до Америки, тому що у мене буде концерт у Маямі.

У новорічну ніч?

- Так! Після цього я поїду відпочивати.

Наскільки збільшується гонорар Макса Барських у новорічну ніч?

- Мінімум у 2 рази, а іноді я просто відпочиваю у новорічну ніч. Я відмовляюся тоді, коли хочу побути з родиною. Так було 2 роки тому, коли я дуже втомився гастролювати, тому залишився у новорічну ніч зі своєю сім’єю, з друзями, і був задоволений.

В Америці ти проводиш достатньо багато часу. Чи не було бажання купити нерухомість?

- Мрія така була! Зараз падіння цін на нерухомість у Лос-Анджелесі, але я ознайомився з інформацією про податки, тому вирішив, що краще знімати – і менше буде турбот!

Нещодавно закінчилися зйомки відео на твою нову пісню «Лей, не жалей». Режисером кліпу знову став Алан Бадоєв, який є твоїм продюсером. Чи не було бажання змінити руку майстра – щоб хтось інший колись зняв тобі кліп?

- Якщо ти колись опинишся на зйомках з Аланом Бадоєвим, то зрозумієш, що ніхто не зможе створити таку атмосферу, як він! Алан вміє «витягати» з артиста все те, що ховається у його душі. Неможливо встояти проти такої енергії, тому наші відео, наша музика – такі, які вони є!

Світське життя
Полные эпизоды
2019-12-21
Новости
Новости