Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

«Ми самі ставили таночки, підбирали музику…»: реперка alyona alyona розповіла про роботу виховательки у дитячому садочку

"Десь цього трішки не вистачає! "

Альоно, чи одразу ви погодилися на музичний експеримент з гуртом «ТНМК»? Тому що коли вони починали свою музичну кар’єру, то ви народилися… Гурту «ТНМК» - 30 років, вам – 28 років.

- Не буду кривити душею – ми всі росли під їхні треки. Напевно, першим хіп-хоп концертом, який я відвідала, був приїзд «ТНМК» у Баришівку. Я пам’ятаю, що батьки дали мені фотоапарат-мильницю з повною плівкою, типу «сфотографуєш там кілька разів», а я всю плівку використала, бо вони були дуже класні!

Вас, виховательку дитячого садочку з Баришівки, спонукала до хіп-хоп кар’єри, можливо, творчість «ТНМК»…

- Щоб зварити каструлю з гречкою, потрібна не одна крупина, а багато. От «ТНМК» якраз стали однією з крупин, яка «прищепила» любов до хіп-хопу, до української мови…

Колись «ТНМК» приїхали з концертом у Баришівку, і то було для вас величезною подією. Тепер, якщо alyona alyona приїде у Баришівку з концертом, то це буде, напевно, ще більшою подією…

- Цього року я була у Баришівці на святкуванні Івана Купала, це був такий місцевий «вогник». Це було визначною подією для людей, коли я приїхала. Особливо мені було приємно, що було багато дітей: поприходили батьки з дітьми, яких я виховувала, колеги зі своїми дітьми… А коли я виконувала останній трек, то всі ці діти просто вийшли до мене на сцену.

Як це сприймали вдома?

- Це дуже приємно, що я для них так і залишилася Альоною, якою і була.

Зараз початок навчального року… Не сумуєте за дітками й садочком?

- Частково сумую, тому що дуже багато свят 1 вересня організовувала саме я з колегами. Ми самі ставили таночки, підбирали музику… Десь цього трішки не вистачає! Та найбільше я тужу за тим, що коли була вихователькою, то пропускала всі подібні свята мого хрещеника. У цьому році я думала, що піду до нього на 1 вересня, але цю дату за півроку забронювали для концерту.

Ви артистка, яка зламала стереотип, що артистка має бути худою.  Ви – суцільний бодіпозитив. Чи отримуєте ви подяку від українських жінок за те, що ви справжня, така, яка є?

- Бодіпозитив на те й є, що сприймаються усі люди: і стрункі, й інші… Вдячність йде від будь-яких жінок. Розумієте, ці комплекси прищеплюються роками до будь-чого: до вух, до носа тощо. Хочете – залишайтеся такими, хочете – йдіть до спортзали… Але не йдіть до спортзали чи не сідайте на дієту тільки тому, якщо хтось хоче цього чи якщо хтось вас ображає. Якщо це робити, то тільки для себе!

Світське життя
Полные эпизоды
2019-09-21
Новости
Новости