Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Monatik прокоментував, чому його дружина не дає інтерв‘ю

«Я не змушую Ірину! »

Дмитре, я так розумію, важко тричі бути переможцем премії «M1 Music Awards 2019»…

- Ці нагороди такі важкі, як і шлях артиста!

Цілий місяць ти провів у Америці, і сьогодні тут - з корабля на бал. Як перелаштовувався на український час, ритм?

- Це, напевно, була найдовша подорож у моєму житті, під час якої я не відвідував рідний будинок, родину. Місяць пролетів дуже швидко! Я весь час чув сміх дітей – йдеш Америкою, і одразу так не вистачає їх. Дуже хотілося взяти синів з собою, але це дуже шалений темп, десятки літаків, але це дуже зарано для них! Тож, все, що мені залишалося, - сумувати! Ось така інша сторона нашої професії!

Що було найцікавішого у турі?

- Мене дуже вразив будинок Ернеста Гемінґвея, який у Кі-Весті, у Маямі. Я відчув там дуже цікаву енергетику, от як у будинку Булгакова: ти заходиш і розумієш, що тут жив митець, який писав свої твори. Все це дуже надихає!

На твої концерти в Америці приходили українські топ-манекенниці Аліна Байкова і Алла Костромічова, які витанцьовували та підспівували…

-…а потім ми з ними пішли до одного з нічних клубів і відірвалися на повну!

Під час американського туру ви з дружиною почали викладати спільні фотографії. Ірина в Instagram вже змінила своє дівоче прізвище на прізвище Монатик…От зараз дуже не вистачає її на нашому інтерв’ю!

- Її дуже любить камера, але вона її не любить. Я не змушую Ірину! Якщо вона захоче – ми із задоволенням порозмовляємо!  Ми подорожували і якось вирішили, що пора вже змінити прізвище, адже у паспорті вона ж інша.

У паспорті – Ірина Монатик?

- Так!

Під час цього великого американського туру ви були весь час разом із дружиною, тож, сини протягом місця були з бабусями та дідусями. Як вони вас зустрічали?

- Ой, це була така довгоочікувана зустріч зі сльозами на очах! У дітей є режим: вони лягають спати о десятій годині вечора, а того дня  ми о третій ночі лягли, бо хотіли посидіти й поговорити. Ми привезли їм такі веселі мікрофони, і вони тепер ходять, співають і будять мене зранку!

Світське життя
Полные эпизоды
2019-12-08
Новости
Новости