Телеведуча Лідія Таран показала 11-річну доньку, якій самотужки пофарбувала волосся у «персиковий» колір (ВІДЕО)

Світське життя

"Рожевий колір ми вже «пройшли», тепер у нас персиковий…"

Поделиться:

Лідо, неочікувано зустріти тебе з донькою на такій серйозній прем’єрі, тому що, як правило, з дітьми ходять на мультфільми…

- Василина ще нічого не знає про Василя Стуса, але зараз це будуть перші крочки. Вона ходить до патріотичної юнацької організації «Пласт».  Донька дуже сумувала через те, що Верховна рада не підтримала закон про державну підтримку цієї організації. Я кажу: «Васю, ти зараз побачиш, як раніше не підтримували усі українські ідеї!». Після цього те, що Верховна рада не підтримала закон про державну допомогу «Пласту», здасться тобі просто дитячим садочком! По-перше, у нас зріст вже як у дорослої – 160 см, по-друге,  нам уже майже 12 років, а по-третє, ми ж щось читаємо, знаємо, бабуся може донести якусь інформацію або ж я. Ми дозріли!

Судячи з кольору волосся Василини, здається, що у вас дуже демократична родина. В 11 років далеко не всі мами дозволяють своїм донькам фарбувати волосся у рожевий колір.

- Рожевий колір ми вже «пройшли», тепер у нас персиковий… Я пофарбувала її самотужки!

У школі тепер не сварять дітей за фарбоване волосся?

- У нас є дуже багато учнів як старших, так і молодших класів, у яких пофарбоване волосся і в зелений, і в синій кольори.

- Я думаю, Катю, що коли ваш Іванко піде до школи, то і не такі зачіски будуть у моді! Зараз деякі хлопчики носять дівочі зачіски: у когось – хвостик, у когось – два хвостики, по-різному буває. А є й такі дівчатка, які вибривають собі волосся…

Як почався ваш навчальний рік?

- Добре! От сьогодні я отримала з історії 11 балів, а з англійської – 9 балів..

- За яку я вже встигла її посварити…

Ви дівчата екстремальні: у той час, коли всі їдуть поближче до теплого моря, ви вдвох вирішили поїхати до холодного моря, у якому мало хто купається, а якщо й купається, то у гідрокостюмі… Ви відвідали північне узбережжя Франції.

- Так, ми практикуємо поїздки на узбережжя Британії, Франції вже останні 10 років. З кожним роком ми розуміємо, що все більше й більше полюбляємо прохолодні моря. Нам, дійсно, не холодно. А після того, як ми приїжджаємо, наша українська Десна здається теплою ванною.

Наїлися устриць на рік вперед?

- Так, поряд з нашим місцем проживання якраз були 2 устричні ферми…

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю