Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

«Він - та людина, якій під силу все, навіть президентство!»: співачка Христина Соловій про свого продюсера Святослава Вакарчука

Співачка зізналася, чи хотіла б, щоб її наставник став Президентом

Христино, вітаємо тебе із прем’єрою. Сьогодні прем’єра не тільки кіна «Крути», а ще й саундтреку, який ти заспівала до цього фільму. Це твоя давня мрія ще з того часу, коли твій наставник Святослав Вакарчук написав саундтрек до серіалу «Украдене щастя». Було це давно, коли ти була зовсім маленькою…

- Я тоді ходила до школи, і пам’ятаю, як бабця «підсадила» мене на цей серіал. Вже тоді я вирішила: що б зі мною не сталося, і куди б мене доля не занесла, я все ж таки напишу музику до кіно. І це сталося! 

З розвитком українського кіна залучають зірок у якості акторів. Чи пропонували тобі зіграти у кіні?

- Пропонували участь у фільмі «Шляхетні волоцюги», здається. Я відмовилася, тому що на той момент для мене був важливий альбом і тур. До того ж, мені не дуже сподобався сюжет, м’яко кажучи, але це вже другорядне. Героїня, яку я б зіграла, мусить почекати. Я не думаю, що українське кіно до цього швидко прийде. Я б зіграла б якусь психопатку, мабуть.

Тривалі місяці громадськість гадала, чи піде твій наставник Святослав Вакарчук у Президенти, чи ні. Зрештою, Святослав оголосив, що не йде у Президенти. Чи хотіла б ти, щоб Святослав балотувався на цю посаду, і зрештою, можливо Президентом став?

- Я думала про розвиток подій і в одній, і в другій ситуації. Я подумала, що мене так чи інакше влаштовують обидва варіанти.

Святослав Вакарчук влаштовує тебе і як наставник, і як Президент. У будь-якому разі ти не в програші…

- Я думаю, що він та людина, якій під силу все, навіть президентство. Але це вже його рішення.

 

Світське життя
Полные эпизоды
2019-02-03
Новости
Новости