Зірки телесеріалу «Величне століття. Нова Володарка» розповіли Катерині Осадчій, як перевтілювалися у Султана та Кесем

Світське життя

Актори розказали, як отримали «квиток» у велике турецьке кіно

Поделиться:

Вітаємо зірок телесеріалу «Величне століття. Нова Володарка»! Екіне, ви зіграли роль султана Ахмеда І, а ви, Анастасіє, – роль його фаворитки Кесем! Як вам давалися ці історичні перевтілення?

- Це була величезна відповідальність долучитися до тієї епохи, адже ми мали тримати марку, задану «Величним століттям. Роксолана»!  Зйомки в цих розкішних костюмах, в інтер’єрах, які до дрібниць повторюють імператорський палац Топкапи, – усе це величезний стрес! До того ж саме життя тоді було геть іншим! Більш драматичним і магічним.

-  І всю цю атмосферу потрібно було пропустити крізь себе, адже навіть ось ця постава!  Я не міг рухатися на кшталт того, як я роблю це в реальному житті… Доволі непросто нести себе у такий спосіб! Але з кожним днем ми проймалися запропонованими обставинами і наші персонажі мали доволі впевнений вигляд!

Для вас обох – це дебют у настільки великих проектах!

- Я проходила кастинг тричі! І лише за третім разом продюсери сказали: так, ти у «Величному столітті»! Це був справжній шок, я не могла повірити! Здійснилася моя мрія!

- Коли я вперше читав сценарій і проходив перші прослуховування, то пробувався  на зовсім іншу роль. Але згодом мене затвердили на роль султана. Я був неймовірно щасливий, адже це мій квиток у велике кіно!

У серіалі між вашими героями спалахують почуття! Чи одразу знайшли спільну мову, аби зніматися у романтичних сценах?

- Між нами від початку була просто неймовірна енергетика! Але складність була в тому, що його персонажу за сценарієм – тридцять, а моїй героїні – дванадцять!  У сучасному світі усе просто, а у той історичний період тема кохання була табу! Але наша дружба в реальному житті допомагала нам справлятися з усіма перипетіями сценарію! Зрештою, це було весело!

На момент зйомок вам було сімнадцять, а в серіалі ваша героїня – дванадцятирічна дівчинка. Як же вам вдавалося мати ще молодший вигляд?

- Це більше питання до акторської гри, ніж до зовнішності. Потрібно було грати наївну дитину. Решта – велика магія кіно!

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю