Різдво. Ти не один

Різдво. Ти не один

Программа
Программа

Про проєкт

Щороку найважливіші свята українці завжди зустрічають у компанії “1+1 Україна”. У такий непростий для країни час учасники проєкту згуртувались, щоб створити атмосферу родинного затишку та підтримати кожного українця. Проєкт об’єднує героїв нового часу, артистів, ведучих, волонтерів, а разом з ними – усіх українців, аби разом зустріти Різдво. Знаковою локацією для зйомок стала національна святиня - Софійський собор.

Проєкт "Різдво. Ти не один” занурив глядачів в українську історію та різдвяні традиції. Колядки та щедрівки звучать по-новому, відомі ж і найулюбленіші хіти сповнені різдвяними мотивами. Виступи зірок поєднані з теплими розмовами, з відомими героями та гостями у камерній атмосфері.

Показать больше
2023
Щедрий вечір, Направляй мене — Monatik | Рождество. Ты не один 2023

Monatik исполнил одну из самых известных украинских щедривок "Щедрый вечер" и песню "Направляй меня" в проекте Рождество. Ты не один на 1+1 Украина.

Проект Рождество. Ты не один объединил героев нового времени, артистов, ведущих, волонтеров, а вместе с ними - всех украинцев, чтобы вместе встретить Рождество. Окунитесь в украинскую историю и рождественские традиции. Колядки и щедривки зазвучат по-новому, известные и любимые хиты наполнятся рождественскими мотивами. Выступления звезд совмещены с теплыми разговорами, с известными героями и гостями в камерной атмосфере.

Новости

Новости проекта