Володимир Зеленський в образі сніжинки підбив підсумки 2016 року

Новий Вечірній Квартал

Як студія «Квартал 95» готується до новорічного концерту.

Поделиться:

Вже зараз відбуваються зйомки новорічного шоу від студії «Квартал 95». У новорічному концерті візьмуть участь і українські зірки. Серед них Софія Ротару, "Потап і Настя", Наталія Могилевська, "НЕАНГЕЛИ" і Макс Барських. Не обійшлося, як завжди, без жартівливих підводок і веселих розіграшів запрошених зірок.

Самі актори студії підготували для глядачів багато цікавих гумористичних виступів для святкового вечора.

Читайте також: Пародія «Квартал 95» на «Машу та Ведмедя» сколихнула соцмережі.

Олена Кравець стала брюнеткоюОлена Кравець стала брюнеткою (фото) і дуже успішно "приміряла на себе" новий образ – Надії Савченко. Вона вийшла на сцену босоніж і з короткою стрижкою.

Комік Володимир Зеленський з’явився в образі Сніжинки  та підбив підсумки року.  В них він розповів про події та людей, які відзначилися у 2016-му, а також поринув в ностальгічні спогади дитинства

Дуже яскравий номер під час концерту представили "Брати Шумахери". Їхня сценка присвячена підготовці до новорічного звернення президента. Допомагати керманичу країни буде «Андрій Парубій».

Номер "Новини" вийшов у новому форматі – Степан Казанін і Олена Кравець читали текст новин в стилі реп.

Читайте також: Що виводить із себе Олену Кравець та чому Євген Кошовий поголився наголо

Сімейна сценка Вови та Олени виявивилася сюрпризом для всіх глядачів. Розігрували мініатюру просто в залі.Не залишився без уваги і депутат Дмитро Добкін. Його пригода за колоною в Раді увійшла в окремий номер.

"Дісталося" також персонажу Степана Казаніна, який хотів зробити екзотичний сюрприз для своєї дружини – зробив суші-сет на своєму тілі. Що з цього вийшло, і чи вдався сюрприз, можна буде побачити в новорічну ніч.

Зазначимо, що телевізійну версію святкового концерту можна буде побачити 31 грудня напередодні Нового року та одразу після бою курантів на каналі "1+1".

Новости по теме