Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Пісня Тіни Кароль стала саундреком до нового серіалу 1+1

Саундреком серіалу стала головна пісня альбому Інтонації.

Скоро на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра нового мелодраматичного серіалу За три дні до кохання. Головні ролі у стрічці виконали українські актори Анастасія Карпенко, Дар’я Єгоркіна, Олександр Кобзар та білоруський актор .

Головна героїня серіалу - успішна і приваблива Дана Романова, яка мала в житті практично все - великий бізнес, друзів, пристрасний роман. Але в один день все її щасливе життя виявилося під загрозою. Того ж дня молодий і амбітний бізнесмен Павло Солдатов опинився на межі банкрутства та втрати найдорожчого, адже кредитори загрожують його дружині. У цей день шляхи Дани і Павла випадково перетнулися в Одесі. Самотність та відчай головних героїв призводять до незвичайної дилеми, адже Дана пропонує погасити борг Павла в обмін на три дні його життя.

Саундреком серіалу стала головна пісня мультиплатинового альбому Тіни Кароль Інтонації - Дика Вода, лірик-відео до якої набрало більше мільйона переглядів у Youtube. До речі, вже втретє композиція виконавиці стає музичним обрамленням продуктів телеканалу 1+1. Так, раніше пісня Сдаться ты всегда успеешь стала саундреком серіалу Хазяйка, а Я не перестану - стрічки Хороший хлопець.

«Я думаю, дуже символічно, що, пісня Дика вода з альбому Інтонації, який поєднав у собі симбіоз жіночих історій та доль, стала саундреком нового серіалу на телеканалі 1+1. Головна героїня Дана - сильна, незалежна та успішна, якою і має бути справжня жінка, така, про яку я співаю у цій пісні. Дика вода - особлива композиція для мене, і я щаслива, що вона знайшла відгук у серцях моїх слухачів, а альбом став мультиплатиновим», - коментує співачка.

Нагадаємо, режисером серіалу став Сергій Щербин, продюсер - Олена Васільєва, Вікторія Лєзіна, креативний продюсер - Олена Єремєєва. Автор сценарію - Ірина Чернова. Виробництво - 1+1 Продакшн.

Також ролі в серіалі виконали зірка фільму Кіборги В'ячеслав Довженко, Олександр Гетьманський, Андрій Мостренко, Тамара Морозова, Влад Онищенко, Олена Провотарь, зірка проекту Маленькі гіганти на 1+1 Женя Лебедин, Олександр Ганноченко, Єлизавета Курбанмагомедова, Марія Заніборщ, Анатоль Фон-Філандра та ін .

За три дні до кохання
Полные эпизоды
2018-01-22
Загружается
Новости
Новости