Стала відома дата прем'єри серіалу Село на мільйон-2

Улюблені герої повертаються!

Поділитися:

20 листопада о 21:00 на 1 + 1 відбудеться прем'єра другого сезону комедійного серіалу Село на мільйон про пригоди кузенів Каті, Колі і Тимура, що претендуютьна спадщину від дідуся в розмірі мільйон євро. Перший сезон Села на мільйон став найбільш рейтинговим серіалом минулої осені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анна Кошмал про свою героїню: На Катю чекає чудова історія кохання

У другому сезоні глядачі дізнаються, чи відбудеться весілля Каті (Анна Кошмал) і Діми (Дмитро Сова), які перешкоди чекають героїв на шляху до кохання, а також, що виявиться дорожчим для них - мільйон євро чи почуття. Крім того, у нових серіях серіалу Село на мільйон глядачі побачать, чи зможе Тимур (Костянтин Войтенко) змиритися з місцевими традиціями і знайти свою долю.

«Ми з великою теплотою ставимося до цього проекту на каналі 1+1. Випускати по сезону в рік для нашого ринку поки - великий виклик, команди і каналу, і 1+1 Продакшн» працювали на всіх етапах в ударному режимі. Ми сподіваємось, що нам вдалося відродити найкраще з першого сезону і надати романтичної пікантності у новому раунді пригод героїв», - говорить головний продюсер серіалів та фільмів 1+1 Олена Васільєва.

Головні ролі в серіалі Село на мільйон виконали Анна Кошмал, Євген Капорін, Дмитро Сова, Костянтин Войтенко, Анатолій Хостікоєв, Наталя Сумська, Юрій Горбунов та ін. Продюсери серіалу - Олександр Ткаченко, Олена Васільєва, Вікторія Лєзіна. Режисером картини виступив Бата Недич, оператором-постановником - Володимир Гуєвський, креативним продюсером і головним автором - Ярослав Стень. Виробництво - «1+1 Продакшн».

«Я дуже радий, що глядачі нарешті зможуть побачити продовження серіалу Село на мільйон, адже в першому сезоні була певна недомовленість, і ті, хто переживав за долю наших героїв, особливо чекали нові серії. Серіал Село на мільйон повернув нашу команду в безтурботні часи, коли нас малих відправляли до бабусі на літні канікули, і ми байдикували там три місяці. На майданчику члени команди часто згадували про своє дитинство, ділилися історіями, і це допомагало нам реалістичніше грати сцени з серіалу. Сподіваюся, що другий сезон принесе глядачам задоволення не менше, ніж перший», - коментує креативний продюсер проекту Ярослав Стень.

Нагадаємо, що в минулому році комедія Село на мільйон стала найбільш рейтинговим серіалом осені на українському телебаченні. Прем'єра серіалу пройшла з рекордними показниками телеперегляду: рейтинг по аудиторії 18-54 (вся Україна) склав 8,2%, частка - 19,9%, за аудиторією 18-54 (50К +) серіал пройшов з рейтингом 5,7% і часткою 16,0%. Таким чином, середня частка основного показу серіалу склала 13,4% (вся Україна) і 10,7% (50К +), рейтинг - 5,2% і 3,7% відповідно.

 

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю