Зірка серіалу «Село на мільйон-2» Наталка Денисенко вагітна

Акторка невдовзі стане мамою.

Поділитися:

Сьогодні у прямому ефірі «Сніданку з 1+1» зірка серіалу «Село на мільйон-2» Наталка Денисенко поділилась найпотаємнішим - акторка вагітна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спокуслива медсестра з серіалу «Центральна лікарня» вийшла заміж (фото)

«Ми з чоловіком дуже хотіли дитину, але все сталося тільки тоді, коли ми про це забули. Одного дня, я зрозуміла, що с моїм організмом щось не так, але що саме, сказати не могла. Приїхала до лікаря. Він мені порадив трошки зачекати, бо термін був ще занадто раннім», - поділилась Наталка.

На дівчинку чи хлопчика ми чекаємо, я залишу у секреті, але можу зізнатись, що ми з чоловіком відчуваємо себе найщасливішим подружжям

Також популярна акторка розповіла, що під час зйомок комедії «Село на мільйон-2» вже була при надії:

«Ми приховували у кадрі мою вагітність, тому стилісти підбирали мені широкі сукні, а режисер постійно ставив на передній план якісь предмети, наприклад, стільці, щоб сховати животик», - поділилась Наталка Денисенко, яка в комедії зіграла Сніжану.

Цікаво, що акторка зізналась, що після весілля, яке Наталка та Андрій Федінчик зіграли минулого року, тільки змінило їхнє життя на краще.

Нагадаємо, за сюжетом серіалу троє кузенів Катя, Коля і Тимур отримують у спадок від свого дідуся Юхима Кибця мільйон євро, але з однією умовою. Вони повинні переїхати зі Львова, Миколаєва та Києва в село на Західній Україні і прожити там рік, не залишаючи його більше ніж на 24 години. Якщо ніхто зі спадкоємців не зможе протриматися у селі весь цей час, гроші перейдуть громаді в розпорядження сільського голови Івана. Дізнавшись про це, його опонент Гарбуз має намір ще активніше боротися за владу, намагаючись різними способами відтягнути у Івана голоси членів сільради.

Як вирішиться доля мільйона, а також який трикутник кохання чекає на Катю, глядачі дізнаються вже восени у другому сезоні серіалу.

Головні ролі серіалу «Село на мільйон» виконують Анна Кошмал, Євген Капорін, Дмитро Сова, Костянтин Войтенко, Анатолій Хостікоєв, Наталя Сумська, Юрій Горбунов, Олена Стефанська, Володимир Задніпровський, Марк Дробот, Наталка Денисенко та ін.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю