На 1+1 прем'єра 2 і 3 сезонів британського серіалу "Шерлок"!

На 1+1 прем'єра 2 і 3 сезонів британського серіалу "Шерлок"!

Канал 1+1 готує гучну прем'єру для всіх шанувальників британського серіалу "Шерлок", знятого для ВВС.

Поділитися:

Канал 1+1 готує гучну прем'єру для всіх шанувальників британського серіалу "Шерлок", знятого для ВВС. У середу, 15 січня, о 20:15 на каналі 1+1 відбудеться прем'єра другого сезону відомого серіалу, а вже у вівторок, 21 січня, о 20:15 глядачі зможуть побачити прем'єру свіжого третього сезону "Шерлока"! Не пропустіть прем'єри двох сезонів найвідомішого в світі серіалу про британського слідчого на каналі 1+1.

Також для тих, хто забув, з чого починалася захоплива історія сучасного Шерлока, канал 1+1 влаштовує повтор першого сезону серіалу 13 і 14 січня. Дивіться першу серію першого сезону вже у понеділок, 13 січня, о 20:15 на каналі 1+1.

У другому сезоні на нас чекають три фільми: "Скандал у Белгравії", "Собаки Баскервілів" та "Рейхенбахський водоспад". Для шанувальників творів Артура Конан Дойла одразу очевидно, що другий сезон має завершитися загибеллю уславленого детектива. Але в новому британському серіалі, як і у класичних книжках, не все так очевидно, і в першій серії третього сезону глядачі нарешті дізнаються, як винахідливому Шерлокові вдалося інсценувати свою смерть.

Третій сезон також обіцяє зміни і в особистому житті доктора Ватсона. Між ним і Мері Морстен виникнуть почуття. Тож, можливо, глядачі побачать і весілля вірного напарника Холмса.

Третій сезон "Шерлока" також складається з трьох фільмів: "Порожній катафалк", "Знак трьох" і "Його прощальна клятва".

Нагадаємо, що серіал "Шерлок" переносить історії про знаменитого детектива в наші дні. Детектив-консультант Шерлок Холмс, шукаючи сусіда по квартирі, знайомиться з Джоном Ватсоном, військовим лікарем, який щойно повернувся з Афганістану. Вони оселяються в квартирі 221Б на Бейкер-стріт, яку їм здає мила місіс Хадсон. Разом Шерлок і Джон допомагають Скотланд-Ярду у складних справах, використовуючи спостереження, аналіз, дедукцію, а також сучасні Інтернет- та мобільні технології.

Серіал на даний момент має 31 нагороду і 46 номінацій. Головні ролі в ньому виконали Бенедикт Камбербетч і Мартін Фріман.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю