Це Школа, бро! Прем'єра у кінотеатрах вже сьогодні
![Прем'єра фільму Це Школа бро. Прем'єра фільму Це Школа бро.](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/310/221/e2d34be0a412a1ddaf8217c7c5d00090.jpg)
Не пропустіть прем'єрну вечірку з акторами серіалу Школа.
Сьогодні, 31 січня, у кінотеатрах України стартують покази запальної молодіжної комедії «Це школа, бро!». Мерщій до кінотеатрів свого міста дивитися фільм, який озвучили улюблені актори серіалу Школа.
У Києві цей фільм ви можете побачити разом з акторами на прем'єрному показі у кінотеатрі Сінема Сіті, ТРЦ Ocean Plaza. Початок о 18:30.
Останній шанс схопити свій квиток на прем'єрний показ за посиланням.
Перед фільмом на вас чекає ексклюзивне відео-бекстейдж з процесу озвучування. Не запізнюйтесь на сеанс, щоб першими побачити, як це було. Нагадаємо, головних героїв озвучили зірки серіалу Школа: Олександр Петренко, Ірина Кудашова, Микита Вакулюк та Яніна Андрєєва. Усю додаткову інформацію шукайте на офіційному сайті Це школа, бро.