Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Даня Вегас відверто розповів про свої комплекси та страхи

Даня Вегас, актор серіалу Школа
Ексклюзивне інтерв'ю з актором серіалу Школа.

Даня Вегас, популярний блогер та актор серіалу Школа.Випускний, спеціально для сайту 1plus1.ua розповів про своє приватне житя, стосунки та світосприйняття. 

Привіт, , як складаються стосунки з Лізою? Поділися, чим вона тебе привабила?

Привіт, найголовніше, що ми один одному найкращі друзі, ми як інь-янь, Діппері і Мейбл, якщо розумієте, про що я. Вона – зірка,  і тут справа не в цифрах. Цей стан – всередині, він штовхає до вершин і перемог в житті. А разом ми, як бінарна система зірок. Знову я до астрономії посилаюся, але що поробиш, люблю я космос, швидкий гугл-серфінг допоможе розшифрувати мої метафори (не лінуйтеся).

Останнім часом твій Інстаграм дещо змінився, з’явилося багато мотивуючих текстів. Прокоментуй, будь ласка,  чому ти вирішив змінити концепцію? Замислюєшся над змінною образу у мережі?

Ще з самого початку свого інста-життя я говорив, що моя головна мета його ведення – мотивувати людей, показуючи власним прикладом, що все можливо. Тож мотивуючий посил завжди простежується в моїх постах, іноді концентровано, а іноді він відходить на другий план. Щодо способу – так, я вирішив його трохи змінити, а конкретніше – більше демонструвати свій милий і кумедний бік, адже до цього я був більш спокійно-пронизливим. І, як бачите, у мене це виходить. На даний момент мій профіль дуже легкий, усміхнений і ближчий до глядача.

Перед початком нових серій Школи на 1+1, розкажи нашим читачам, яким ми побачимо Даню цього разу?

Все той же халамидник, який погано розуміє, що конкретно йому потрібно, і тому поневіряється між першим, другим, третім і десятим.

Як минув твій 2018 рік? Розкажи про найяскравіші моменти.

Ніколи не підбиваю підсумки таким ось чином. Вважаю це необ'єктивним, занадто переоціненим. Люблю, коли вчинки і досягнення говорять замість мене. Дуже круто і приємно, коли люди навколо тебе говорять, що ти досяг того і цього. Я вважаю це справедливим і об'єктивним.

Як змінилося твоє життя після зйомок у серіалі Школа?

Я пізнав багато неприємних моментів популярності, але ще більше відчув важливість популярності. Знайшов ще більш круте і насичене коло спілкування. Одним словом – підріс. Спасибі людям, які відповідальні за кастинг, що повірили в мене і тим самим відкрили мені цей досвід.

Які плани на 2019?

Пробивати стелі Нетфлікса, звучати в свідомості людей, які розділяють мій біль і перемоги. Також планую піднімати настрій глядачам своїми розважальними відео на Ютюбі і показувати в Інстаграмі, що хлопець з села може потрапити на великі екрани.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Даня Вегас спокушає оголеним торсом (фото)

Розкажи трохи про своє дитинство. Ким мріяв стати?

 Я 18 років ріс в маленькій провінції, в Луганській області - місто Сєвєродонецьк. Нічого незвичайного. Життя мажора я не знав, але і бідності не було. Почав заробляти в 16 років, проектуючи і збираючи меблі, спасибі батькові за настанови. Ще пробував себе офіціантом, кур'єром, в загальному – стандартна історія хлопця з нетрів. У дитинстві хотів стати стрітрейсером, але незабаром ця мрія розбилася об рифи реальності.

Вдячний також батькам за те, що займалися мною. В 5 років я навчився читати. З того часу я відкрив для себе світ енциклопедій і Діскавері, я почав поглинати знання, як пилосос. Та й зрозумів для себе, що моєю метою в житті є поінформованість про процеси навколо.

А ще дуже круто, що в моєму дитинстві не було смартфонів і швидкого інтернету, тому я провів чудове дитинство з довгими гулянками на вулиці, петардами, бійками, спортивними заняттями і блуканнями по міських околицях.

Твоя фізична форма завжди збирає десятки тисяч лайків у мережі. Розкажи про свої тренування, у чому секрет такої фігури?

Секрет дуже простий: бери і роби. Ті, хто тобі впарюють якісь секрети, просто на тобі заробляють, бо секретів немає.

Будь-яка людина, яка досягла висот в чому-небудь, скаже тобі, що потрібно просто працювати і не плакати.

І так – це може забрати 5-10 років, і тільки тоді ти досягнеш чогось. Тож не потрібно слухати якісь псевдо-секрети, щоб просто нічого не робити і пояснювати самому собі і людям навколо, що ці секрети не працюють.

Ми помітили, що ти дуже ретельно слідкуєш за собою. Чи ходиш на якісь б’юті-процедури? Манікюр, до прикладу, чи СПА?

Ні, всупереч думці більшості, я із собою взагалі нічого не роблю і мій режим жахливий. З процедур я хіба що відвідую косметолога раз-два на рік. І одного разу, заради приколу, сходив на манікюр – це жесть. Мені дуже неприємно від цих відчуттів, коли працюють пилкою, навіть зараз зуби зводить. До того ж, цілих півгодини забирає. Це неприпустимо для мене, можна стільки всього корисного зробити за цей час. Тож на те, щоб підстригти нігті, я витрачаю 3 хвилини.

Як ти вважаєш, у тебе є недоліки? Поділися з нами, що тобі не подобається у собі?

Основний недолік – це сором’язливість. Мені важко бути з людьми таким, який я наодинці із собою, коли сам удома. Я працюю над цим. І буду все життя працювати, адже це сидить дуже і дуже глибоко. Ніхто не буде заперечувати, що робота має результат, адже 3 роки тому я тремтів, розмовляючи з дівчиною і моторошно боявся прийти в компанію людей.

Що побажаєш нашим читачам?

Тримайтеся свого внутрішнього вогню і не гасіть його. А якщо заплуталися, заходьте до мене в гості, в соцмережі. Я щиро дарую любов, досвід і просто настрій. Як я часто говорю, моя глядацька сім'я допомагає мені заявити про себе світові. А я допомагаю відчути мотивацію і показати всю кухню проблем і радостей на шляху до успіху і мрії.

Школа. Випускний
Повні епізоди
Школа 1 сезон 30 серія
Школа 1 сезон 30 серія
1 сезон 30 серія
Школа 1 сезон 29 серія
Школа 1 сезон 29 серія
1 сезон 29 серія
Школа 1 сезон 28 серія
Школа 1 сезон 28 серія
1 сезон 29 серія
Школа 1 сезон 27 серія
Школа 1 сезон 27 серія
1 сезон 27 cерія
Школа 1 сезон 26 серія
Школа 1 сезон 26 серія
1 сезон 26 серія
Школа 1 сезон 25 серія
Школа 1 сезон 25 серія
1 сезон 25 серія
Школа 1 сезон 24 серія
Школа 1 сезон 24 серія
1 сезон 24 серія
Школа 1 сезон 23 серія
Школа 1 сезон 23 серія
1 сезон 23 серія
Школа 1 сезон 22 серія
Школа 1 сезон 22 серія
1 сезон 22 серія
Школа 1 сезон 21 серія
Школа 1 сезон 21 серія
1 сезон 21 серія
Школа 1 сезон 20 серія
Школа 1 сезон 20 серія
1 сезон 20 серія
Школа 1 сезон 19 серія
Школа 1 сезон 19 серія
1 сезон 19 серія
Школа 1 сезон 18 серія
Школа 1 сезон 18 серія
1 сезон 18 серія
Школа 1 сезон 17 серія
Школа 1 сезон 17 серія
1 сезон 17 серія
Школа 1 сезон 16 серія
Школа 1 сезон 16 серія
1 сезон 16 серія
Школа 1 сезон 15 серія
Школа 1 сезон 15 серія
1 сезон 15 серія
Школа 1 сезон 14 серія
Школа 1 сезон 14 серія
1 сезон 14 серія
Школа 1 сезон 13 серія
Школа 1 сезон 13 серія
1 сезон 13 серія
Школа 1 сезон 12 серія
Школа 1 сезон 12 серія
1 сезон 12 серія
Школа 1 сезон 11 серія
Школа 1 сезон 11 серія
1 сезон 11 серія
Школа 1 сезон 10 серія
Школа 1 сезон 10 серія
1 сезон 10 серія
Школа 1 сезон 9 серія
Школа 1 сезон 9 серія
1 сезон 9 серія
Школа 1 сезон 8 серія
Школа 1 сезон 8 серія
1 сезон 8 серія
Школа 1 сезон 7 серія
Школа 1 сезон 7 серія
1 сезон 7 серія
Школа 1 сезон 6 серія
Школа 1 сезон 6 серія
1 сезон 6 серія
2019-02-08
Більше новин