Фоторепортаж: Яскраві моменти фан-зустрічі Школи у Харкові
![Фоторепортаж: Яскраві моменти фан-зустрічі Школи у Харкові Фоторепортаж: Яскраві моменти фан-зустрічі Школи у Харкові](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/346/377/c82011da8f52d68a2eea4821652f2041.jpg)
Захопливий #ФантурШколи триває!
Учора, 21 травня, стартувала друга частина українського фан-туру ШколиarticleContent. Так, актори популярного серіалу зустрілися з шанувальниками у Харкові.
До початку заходу прихильники серіалу мали можливість придбати зошити, футболки та іншу продукцію з фан-колекції Школи. Опісля на них чекало цікаве спілкування з акторами Яніною Андрєєвою, Кариною Чернявською, Олегом Виговським, Олесандром Петренком, Микитою Вакулюком та Альоною Куртою.
Фоторепортаж із події дивіться у галереї.
Нагадуємо, що фан-тур Школи триває. Більше про нього дізнавайтеся за посиланням.
Новини по темі