Що приховує школа: 1+1 покаже серіал про невигадане життя українських підлітків

Школа

Новий україномовний серіал Школа розповість про життя українських учнів

Поділитися:

Телеканал 1+1 покаже новий україномовний серіал Школа, який розповість невигадані історії з життя сучасної школи, підлітків, про їх стосунки із викладачами та батьками. Виробництвом серіалу займається «1+1 Продакшн».

У центрі серіалу - пара молодих викладачів, які випадково потрапили на роботу до однієї з українських шкіл. Успішна бізнес-леді Катя пішла працювати до школи вчителькою економіки заради того, щоб налагодити стосунки із донькою. У навчальному закладі вона зустрічається із новим викладачем англійської Алексом, і це знайомство змінює життя молодих людей.

Автори серіалу Школа багато уваги приділяють актуальним проблемам школярів, з якими вони стикаються під час підліткового періоду: «булінг» однолітків, нерозуміння в родині, хабарі вчителям та інтриги.  Діти в серіалі - типові українські школярі, які дорослішають, зустрічаються з викликами на новому етапі життя та намагаються знайти відповіді на запитання: як стати популярним, як завоювати любов однокласників, як побудувати стосунки з батьками.

За словами керівника жанрового напрямку «1+1 Продакшн» та креативного продюсеру серіалу Ксенії Чорної, формат «Школи» - власна розробка продакшну на замовлення телеканалу 1+1. Для написання сценарію авторами були використані реальні історії з життя учнів випускних класів, розказані їхніми батьками.

«Ідея проекту про школу вже давно народжувалась у стінах «1+1 Продакшн», але саме зараз ми знайшли спосіб розказати цю історію сучасно і актуально. Картинка серіалу буде максимально реалістичною, адже у «Школі» усе, як у житті. Життя підлітків, яке ми покажемо у стрічці, часто приховане від заклопотаних батьків. Соціальні мережі – невід’ємна частина життя молоді, і ми не могли їх оминути. Саме в них підлітки з’ясовують стосунки та влаштовують змагання, хто крутіший, а «булінг» в соцмережах стає причиною приниження багатьох підлітків. Саме так сталося і з донькою нашої головної героїні Каті, яка навіть не здогадувалась про проблеми власної дитини. Жінка намагається налагодити стосунки із донькою, але у той самий момент в її особистому житті стаються зміни», - додає креативний продюсер.

Головні ролі в серіалі «Школа» виконують Яна Андрєєва, Микита Вакулюк, Єлизавета Василенко, Олександр Петренко, Ірина Кудашова, Анна Тринчер, Карина Чернявська, Олег Виговський, Богдан Осадчук. Саундтреком серіалу стала нова композиція українського гурту «Антитіла» «Там, де ми є», яка сьогодні була презентована у Сніданку з 1+1.

Прем’єра стрічки запланована на 2018 рік на телеканалі 1+1.

Новини по темі