У мережу потрапило відео з першого виступу акторів Школи у фан-турі
![Фан-тур Школи: перший виступ акторів серіалу у Рівному - відео Фан-тур Школи: перший виступ акторів серіалу у Рівному - відео](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/468/738/150459915d88e9adb1b185c0880931d6.jpg)
До всеукраїнського туру зірок серіалу приєдналася учасниця Голосу. Діти.
Вчора в акторів серіалу Школа відбулася перша зустріч з фанатами популярного серіалу. Місто Рівне приймало фан-тур першим. В мережу вже потрапив відео-уривок з інтерактивної вистави.
Зазначимо, що інтерактивні вистави заплановані в 17 містах країни.
На гостей чекає багато сюрпризів, зокрема стало відомо, що до акторів Школи долучилася співачка Вероніка Коваленко - одна з найяскравіших учасниць четвертого сезону шоу телеканалу 1 + 1 «Голос. Діти». Її виконання каверу на хіт гурту Гриби - «Тане лід» змусило обернутися крісла всіх тренерів. Незабаром це відео підкорило вершини YouTube позначкою в 15 мільйонів переглядів. В рамках концертів артистка виконає авторські інтерпретації відомих хітів, а також оригінальні треки власного авторства.
За графіком гастролей стежте на офіційних ресурсах в соціальних мережах телесеріалу Школа і співачки Вероніки Коваленко.