Символ волі

Символ волі

фільм
фільм

Про проєкт 

Документальний проєкт “Символ волі”, премʼєра якого відбудеться 24 серпня о 23:40, побудований на ексклюзивному документальному матеріалі про залаштунки проєкту

“Тризуб Батьківщии” - заміни радянського герба на найвищому монументі в Європі “Батьківщина-мати”. Автори проєкту вперше на ТБ покажуть кадри з-за лаштунків, а також детально розкажуть про процес заміни символів минулого, кошти на який виділили приватні компанії та меценати, зварювання тризуба та його монтажу навіть під час негоди.

У "Символі Волі" глядачі зможуть почути ексклюзивні розповіді людей, які брали участь у історичних подіях - від альпіністів до робітників та директорів заводів.

Показати більше
Символ і Воля | Документальний проєкт

Автори показали залаштунки проєкту “Тризуб Батьківщини” - заміни радянського герба на найвищому монументі в Європі “Батьківщина-мати”. Проєкт розповість історію від етапу, коли розпочалися підготовчі роботи до декомунізації і до моменту, коли новий герб було урочисто піднято на постаменті під час тривог і негоди. 

У проєкті ”Символ і Воля" детально розкриють всі етапи та складнощі процесу заміни символів минулого. Документальний проєкт також включає ексклюзивні історії від людей, які були свідками та активними учасниками цих історичних подій. Від інженерів, хто зводив монумент, до альпіністів та скульпторів, які беруть участь у заміні радянського герба на український тризуб.

“Символ і Воля" -  це історичні кадри для майбутніх поколінь і частина нашої сучасної історії.

Символ і Воля | Документальний проєкт
Символ і Воля | Документальний проєкт
Символ і Воля | Документальний проєкт