Як виховувати синів різного віку: Поради з особистого досвіду Наталії Мосейчук

Сніданок. Вихідний
07:00
У вихідні

Ведуча ТСН Наталія Мосейчук відкрила секрети, як виховує синів із великою різницею у віці

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Наталія Мосейчук входить у 20-ки найуспішніших ведучих України. Та попри насичене телевізійне життя з великою радістю піклується про свою родину – чоловіка та двох синів.

У гості до «Сніданок. Вихідний» Наталія Мосейчук прийшла вперше. До студії ранкового шоу здебільшого стримана ведуча завітала у романтичному образі, прихопивши з собою гостинець – апетитний «Медовик». Вона впевнена, що кожна жінка має знаходити час добре годувати свою сім’ю і не піддаватися спокусі купувати приготовані страви.

Коли Валентина Хамайко дізналася про талант Наталії смачно готувати і пекти, – одразу запросила її до участі в своїй книзі «Солодка неділя», яку презентує вже у вересні. На щастя, Наталія погодилася на пропозицію та навіть готова до участі у зйомках, щоб разом із Валею приготувати щось солодке не тільки для читачів, але і для глядачів «Сніданку».

«Наталія Мосейчук відкрилась для мене із зовсім іншого боку – того, з якого її мало хто знає. На екранах вона стримана, принципова, а тут така жіночна, домашня. «Медовик» був дуже ніжним, на вигляд здається класичним зі сметанним кремом, а насправді там був ще й карамельний крем, який додав основного акценту і зробив торт таким особливим. Цей рецепт від Наталії обов’язково буде на сторінках книги «Солодка неділя», – розповіла Валентина Хамайко. 

До того ж ведуча поділилася цінними порадами, як виховувати дітей різного віку.

Дуже щаслива, що я – мама хлопчиків. Вони дуже ніжні. Вони ще зовсім маленькі. Я їх називаю «верхній» і «нижній». З дівчатами потрібно вміти розмовляти специфічною мовою, якої я зроду не знала – про бантики, рюші, як заплести косу тощо. Я цього не вмію. З хлопцями простіше, – ділиться Наталія Мосейчук.

Вікова різниця між синами Наталії – 13 років. Та це не заважає хлопцям зберігати хороші стосунки.

Це дуже зручно – мати старшого брата. По один бік стола мого старшого сина лежать книжки з економіки, по інший – іграшки братика, які він ремонтує, – розповідає ведуча.

Фото зі сторінки Наталії Мосейчук у Facebook

Секрет ідилії між братами великою мірою полягає в тому, що Наталія Мосейчук не змушує старшого сина доглядати за молодшим та не позбавляє його вільного часу.

У старшого сина є робота – навчання. Робота мами – виховувати двох дітей. Тому я не навантажую старшого вихованням молодшого. Вважаю це несправедливістю. Зрозуміла це, коли мій брат, старший на 7 років, сказав, що я зіпсувала йому дитинство, – говорить Наталія Мосейчук.  

Як мати двох дітей та як вчитель за фахом Наталія активно зацікавилася питанням освіти в Україні. Тож невдовзі глядачі побачать новий соціальний проект ТСН за кураторства Наталії Мосейчук – «Право на освіту».

«Борг перед освітянами у мене є, бо я була би не просто непоганим вчителем, а була би одним із найкращих вчителів. Суть проекту в тому, що ми шукаємо вчителів, які в наш час роблять освіту кращою. Це викладачі, які використовують такі методики, яких немає зараз або які забуті. Викладачі, учні яких мають хороші результати. А хороший результат – це не ЗНО, а пристосованість людини в майбутньому. Це те, ким вона стала, наскільки вона лідер, наскільки визначилася у своєму житті», – розповіла про проект ведуча.

Конкурс матиме національний і міжнародний етапи. Опісля «Право на освіту» підкорюватиме нові вершини.

«Думаю, проект піде далі – почнемо випускати підручники, щоб поширювати методики навчання», – ділиться Наталія Мосейчук.

Наталія встигла також розповісти про кураторство у національній премії Global Teacher Prize Ukraine, яка вперше проходить в Україні за ініціативи спілки «Освіторія». Мета – змінити ставлення до професії вчителя, підняти її престиж та знайти якомога більше вчителів-іноваторів. Головний приз – 100 000 гривень.

Діти будуть із задоволенням ходити до школи тоді, коли там буде задоволений вчитель, – переконана ведуча.

Прийом заявок на Global Teacher Prize Ukraine триватиме до 15 серпня за посиланням.

Телесніданок
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю