Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зняли кліп на нову пісню, який презентують в студії "Сніданку з 1+1"
Зіркова пара зняла кліп на пісню"Івана Купала", яку Арсен написав більше двох років тому, розповідають ведучі "Сніданку з 1+1".
Зіркова пара зняла кліп на пісню "Івана Купала", яку Арсен написав більше двох років тому, розповідають ведучі "Сніданку з 1+1".
Кажуть, що коли співак почув голос Тоні Матвієнко в шоу "Голос країни", то вирішив, що заспіває цю пісню саме з нею. Тоня радо погодилася на співпрацю.
Кліп зняли іще в кінці літа минулого року, і от зараз дует готовий представити його глядачам. Прем'єра нового кліпу відбудеться в ефірі ранкового шоу "Сніданок з 1+1" в середу, 19 лютого.
Новини по темі
Гороскоп на 21 серпня для всіх знаків зодіаку: кому гроші відкриють нові можливості, а кому доведеться стримати витрати
Дрібка солі під язик від головного болю: невролог пояснила, чи насправді працює цей метод
Що таке ефект Тейлор Свіфт: чому прем'єри гучних альбомів пов'язують зі сплеском ДТП
Гороскоп на 20 серпня для всіх знаків зодіаку від Сніданку з 1+1: комусь час поставити крапку, а комусь зробити перший крок